VEIJALAINEN HUSU JA ALI PAINUKOON HELVETTIIN

VEIJALAINEN SAATANAN HUSU JA ALI PAINUKOON HELVETTIIN RADION OHJELMISTA SEN SAATANAN TÖRKEÄN TEKONAURUNSA KANSSA PUHEESTAKAAN MITÄÄN SELVÄÄ SEN PERKELEEN TEKONAURUN TAKIA KAMALAA TEKONAURUA HYI SAATANA
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HELVETTIIN KOKO SAATANAN KOLMIKKO

Äänestä

Älä huuda että saa nukkua !

Äänestä

Keitä ne on, veijalainen ja husu, siis muita kuin veijalainen ja husu? Onko ne tehneet mitään merkittävää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VGGFF kirjoitti:

VEIJALAINEN SAATANAN HUSU JA ALI PAINUKOON HELVETTIIN RADION OHJELMISTA SEN SAATANAN TÖRKEÄN TEKONAURUNSA KANSSA PUHEESTAKAAN MITÄÄN SELVÄÄ SEN PERKELEEN TEKONAURUN TAKIA KAMALAA TEKONAURUA HYI SAATANA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu