Mynthonit hyllyyn

Jääkös nyt Mynthonit hyllyyn Seinäjoen kauppiaat? :)
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joku oli nakannu marketeilla kurkkupastilliaskin naisten alushousukoriin. Loistava läppä :D

Äänestä

onpa mielenkiintoinen keskustelun aihe? oletko sisun myyntiedustaja? vai muutenvaan läpät silmillä maailmaa katseleva kaveri joka ei ole koskaan ollut äidin helmoista 5km kauempana?

Äänestä
  • Kyllähän se tuo hulvaton mainos paljasti ns. tasa-arvon. Se mitä ei miehiltä missään nimessä hyväksyttäisi - on naisille tietysti sallittua ja kaiken lisäksi muka hulvattoman hauskaa. Mainokseksi oli kyllä säälittävää katsottavaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pusuhissi kirjoitti:

Jääkös nyt Mynthonit hyllyyn Seinäjoen kauppiaat? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu