Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Aamun avaus

Haluaisiko joku nainen aloittaa päivän vaikka ihanalla hyväilyllä ja kieli orgasmilla? Jälkiruuaksi hellää hierontaa...
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tottakai haluaisin aloittaa päiväni kuvaamalllasi teolla.Olen 55v.nainen Uudeltamaalta,olenko mielestäsi liian vanha tuollaisiin ihanuuksiin?

Äänestä
  • Aloittaja

    Et ole. Se olis todella ihana tapa aloittaa päivä. Miten järjestetäään?

    Äänestä

  • Aloittaja

    Laita viestiä nalyk52 @suomi24.fi niin sovitaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nalyk52 kirjoitti:

Haluaisiko joku nainen aloittaa päivän vaikka ihanalla hyväilyllä ja kieli orgasmilla? Jälkiruuaksi hellää hierontaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu