Israelissa kehitetty jo aivotoimintaan yhteydessä oleva implantoitava mikrosiru:
http://israelbrain.org/will-human-memory-chips-change-the-world-by-dr-ofir-levi/
Mitä sannoo lössi?
Ymmärrystä tästä. Tämmärrystä ystä.
Ihonalaiset sirut Israelissa
10
101
Vastaukset
Voi voi sitä KTS:n "lössin" vihan määrää Israelia kohtaa.
- KTSEiKirj
Miten tää mihkään vihhaan liittyy.
Teijän koplahan tätä mikrosirua pelkää? KTSEiKirj kirjoitti:
Miten tää mihkään vihhaan liittyy.
Teijän koplahan tätä mikrosirua pelkää?Sanoisit vaan suoraan että vihaat Israelia. Totuus vapauttaa. Tosin vihaaminen varsinkin Israelia kohtaan johtaa kiroukseen.
- KTSEiKirj
Tietääkseni Jeesus käskee vihollisia rakastamaan jonon ensimmäisenä joten teikäläiset ovat jo jonon viimeisinä eikä mun tartte sinne tunkea.
Arabeja en kiroa. KTSEiKirj kirjoitti:
Tietääkseni Jeesus käskee vihollisia rakastamaan jonon ensimmäisenä joten teikäläiset ovat jo jonon viimeisinä eikä mun tartte sinne tunkea.
Arabeja en kiroa.Minulla ei ole tapana kirota ketään. Kerran olen niin tehnyt ja se kohde kuoli. Se sai minut säikähtämään ja minun osaltani saa kyllä jäädä siihen yhteen. Kirosin tämän tosin Raamatun sanalla ja annoin koko homman Jumalöna käsiin. Lopputulos oli kamala.
Minä en vihaa enää ketään, se ei kuulu kristityn velvollisuuksiin, enkä myöskään pidä vihollisena muuta kuin syntiä. En kyllä siunaa ketä sattuu, vaan hyvin harvoja, koska pelkään osuuttani pahuuteen, jos niin teen. Kansoja sen sijaan saatan siunata aivan kaikkia, koska he ovat ihmisiä, vaan heidän hallituksiaan ja kansan tekoja en siunaa, ellei ne tunnusta Jeesusta Kristusta.- KTSEiKirj
JarmoEklund kirjoitti:
Minulla ei ole tapana kirota ketään. Kerran olen niin tehnyt ja se kohde kuoli. Se sai minut säikähtämään ja minun osaltani saa kyllä jäädä siihen yhteen. Kirosin tämän tosin Raamatun sanalla ja annoin koko homman Jumalöna käsiin. Lopputulos oli kamala.
Minä en vihaa enää ketään, se ei kuulu kristityn velvollisuuksiin, enkä myöskään pidä vihollisena muuta kuin syntiä. En kyllä siunaa ketä sattuu, vaan hyvin harvoja, koska pelkään osuuttani pahuuteen, jos niin teen. Kansoja sen sijaan saatan siunata aivan kaikkia, koska he ovat ihmisiä, vaan heidän hallituksiaan ja kansan tekoja en siunaa, ellei ne tunnusta Jeesusta Kristusta.Minua kyllä israelfanittajat kiroavat päivittäin mutta minulla on Jeesuksen suoja, jonka ansiosta kiroajille käy köpelösti yksi toisensa jälkeen. Eräs saarnaaja kuoli.
Judaistinen Pulsa Denura ei tepsi kristittyihin.
- Allekirjoitusta
http://www.adressit.com/me_vastustamme_mikrosirua
Käykää allekirjoittamassa. - eliaaa
ja ne kaikki olivat yhtä ja palvelivat porttoa..
- Valvotaansilti
Eikös tuo ole ihan lääketiedettä, vielä.
- zombeja
Tuo on vielä lääketiedettä, mutta tulevaisuudessa noin voidaan tehdä ihmisistä tahdottomia zombeja, jotka tottelevat tietyn joukon määräyksiä. Voidaan käyttää esim sodissa......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.677916Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m815997Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,765482Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot655387Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094667Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1182412Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41291Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol61277Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421109Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471072