http://mobiili.fi/2015/03/01/uusi-liquid-leap-aktiivisuusranneke-tukee-kaikkia-suurimpia-kayttojarjestelmia/
Miten helvetissä on ihminen voinut tulla toimeen ilman tätä laitetta.
Miten helvetissä on ihminen voinut tulla toimeen ilman tätä laitetta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eivät ole toimeen tulleetkaan. Kaikki esi-isät ovat kuolleet kun heillä ei ole olut ranneketta.
No helkkari sentään. Minä kun luulin että hyppynaru on tehokas kuntoilulaite. Senkun vaan itse lasken, montako kertaa hyppäsin. Joskus sitten sovitan ahtaaksi jääneitä housuja, jos vetoketju menee kiinni, tehonnut on! Tämä on kai liian vanhanaikainen kunnonkohotus. Heti huomenna hankin rannekkeet!
Voiks mä sitten älypuhelimeen siirtää astutut askeleet ja tehdä puhelimessa niistä hienon tilaston ja graafisia käppyröitä kuvaamaan niitä. Muuten en sitten hommaa aktiivisuusranneketta mikäli en voi niistä tilastoista tehdä vaikka powerpointesityksiä.
Voit siirtää kaikki askeleet sun muut turhanpäiväiset liikkekaaviot ja graafiset unelmasi suoraan rannekkeelta avaruuteen. Sieltä ne löytyvät Marsin sputnik-aseman monitorista.