Vääryys on korjattava

Maakuntaviestit oliko ne 85-89, ne meni väärin.
5235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Te Körttiläiset ootte työläisille katteellisia
,onnea voittajille.

Äänestä
  • Ette te pyhäjärviset ossaa ees tanssia
    katoin joskus Suojalla tansseissa ootte
    vähä kun kävelijöitä.

    Äänestä

Ihmis-ja yksilönoikeuksilla ei ole väliä, vai onko sittenkin?

Äänestä

Ihmis-ja yksilönoikeuksilla ei ole väliä, vai onko sittenkin?

Äänestä

Ihmis-ja yksilönoikeuksilla ei ole väliä, vai onko sittenkin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ukki kirjoitti:

Maakuntaviestit oliko ne 85-89, ne meni väärin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu