alkoi vetää pussikaljaa ja örveltämään,,, tuossa naapurissa. Akka itse ties missä ryyppäämässä.....eikä huolehtimessa pennuistaan.
Onko ehdotuksia mitä teen ?
Onko ehdotuksia mitä teen ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Soita alaikäisille poliisit paikalle.
joo kohta soitan....kun kello tulee viimeistään 23:00
Eihän nyt kerrostalossa saa sentään ihan mitä vaan tehdä vaikka viinaa ottaakin !
Onko tämä ilmiö kuinka yleistä v 2015 ?
Koita jotenkin saada uitettua RISIINIöljyä niiden kaljapulloihin. Ni ei oo naurulla rajaa.- ja TEE se ainakin kahteen kertaan-sopivan ajan välein :)
Mutta pääasia ON,-että TEET sen ,-sillä SE ON PARASTA alkoholistien valistusta, ja opetusta !
MAHTAVA VINKKI kiitos ! Tuota pitää päästä oitis heti kokeilemaan...... pannan hipit hulivili-sonnalle.. Tuleepahan toimintaa pitkäveteisiin pussikaljabileisiin ja omasta takaa ilman solistia heheheheheheheh
Nöyrin kiitokseni : " on todellakjin" - nimimerkille
mäenrykännytkunnaapuristakuuluiepämääräisiäääniälaitoinkorvatulpatkineiauttanutmuutinmaallepoisjaerakoiduinygteiskunnastaeikenenkääntarvitseepämääräisiäsolvaavianaapureitakuunnella
ääliönaapurit on vain niin itsekkäitä että kuvittelevat olevan ainoita maailmaassa ja niitä ketkä ei mitkään söäännöt ja hyvät tavat koske.. Ovat siis nostaneet itse itsenä muiden yläpuolelle.
Sellaisten naapureiden ÄO on sama kuin jäätyneen lihaliemikuution.
-valitettavasti-
nyt siell ollaan niin kusisukassa,,niin kusi sukassaja sukkahousussa, mutta vittu kun se akka tulee himaan joka jätti äpäreensä yksin pussikaljoittelemaan saa kuulla muutamat totuudet,,,
Hei pennut ! Vituttaako kun on rapula eikä fyrkkaa lainkaan ?
Kohta tulen kusemaan silmäänne hehehehehehehehe( sarana puolelta )
Kokoomushuorat oksensi wessat tukkoon risteilyllä kertoo iltalehti
KoK= rosvolauma ali-ihmisiä !
Tyypillistä työttömille pummiäideille. Nostetaan tukia viinaa ja huumeita varten.