Uusi nikki on 4.12.04 klo 17.12 alkaen JuhaniRankano7.
Syy;
- JuhaniOriginal oli ennen
- JuhaniOriqinal sairaan keksintö.
Nykyinen nikki on JuhaniRankano7
Syy;
- JuhaniOriginal oli ennen
- JuhaniOriqinal sairaan keksintö.
Nykyinen nikki on JuhaniRankano7
Vastaukset 10
Vanhimmat
Nyt kyllä Nasse tulen tervehtimään sinua ja kahvitellaan.
hyvä immeinen enempätä!
(huumoria täälä on kyllä jo kaivattukin, mutta nyt taisi männä tämähhii henkilökohtasuuksiin puolelle)
Sinuako uskonsankari naurattaa kun joku käyttää samanlaista nikkiä?
Puhu sinäkin suolaista äläkä ole suolaton niin ehkä saat saman kunnian.
mistä "kunniasta" puhut? ja olen nyt jo aivan pihalla näistä kahdesta jussista eli kuka se sinä sitten olet?
entä kuka nyt on käyttänyt ja kenen nikkiä? väännähän raatalangasta niin, että raskaan työviikon pehmittämät aivoni tajuavat asian oikean laidan.
Kuka peijooni sinä olet? et ainakaan Juhani!Jos olet kaaleita, niin jätä veljeni rauhaan; ja ota joku toinen nicki itselles! Muuten häpeän puolestasi:Ahehako tu kaalo? Terv:Ola
Kyllä minä olen tuttu JuhaniOriginal. Nyt joku pelleilee minun kustannuksellani. Sekoilee nikkien kanssa ja ottanut minut hampaisiin. Ei ole varmaan kaaleita. Otan vielä semmosen nikin, että julistan Jumalan sanaa ja kyllä me opitaan tuntemaan kun annan vihjeen sulle.
Siunausta Ola!
Perkele itse koittaa hämätä, Ola!
Siunausta sinulle, jaksa
Rauhaa veljeni, nyt en todellakaan tiedä, että kuka on kuka? Mutta eiköhän selviä, kun henki paljastaa......Monin siunauksin:Ola
Kyllä selviää. Kiitos kannustuksesta.
sitten sinula on uusi nikki, kun vanhakin juhaniorginal oli rekisteröity?
Olen itsekin ihan hukassa teidän jussien kanssa.