Treeni-ohjelma

Moro,onko vinkkejä mikä olisi hyvä treeni-ohjelma salille tapauksessa jossa polven (kivun) takia ei pysty kyykkäämään eikä oikeen muitakaan jalkatreenejä tekemään.Ja siis kiinnostusta on salilla muita lihaksia treenata!?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jälköjä ei teenätä ky se käy pölviin ja ne treenäytyy kävellessä.

T:jippiin ääkkösbötäri

Äänestä
  • Jä päläyttelyyn systää ja dekkendääliä.

    T:jippiin ääkkösbötäri

    Äänestä

Miksi polvi kipeytyy??

Äänestä

Ma penkkii

Keskiviikko hauista

Perjantai restday

Lauantai restday

Sunnuntai krapula restday

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ärree kirjoitti:

Moro,onko vinkkejä mikä olisi hyvä treeni-ohjelma salille tapauksessa jossa polven (kivun) takia ei pysty kyykkäämään eikä oikeen muitakaan jalkatreenejä tekemään.Ja siis kiinnostusta on salilla muita lihaksia treenata!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu