Ei liene kenellekään ylläri!
http://www.dn.se/nyheter/varlden/torterades-for-att-erkanna-mordet-pa-nemtsov/
http://www.dn.se/nyheter/varlden/torterades-for-att-erkanna-mordet-pa-nemtsov/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Painu idiootti vittuun siitä uutiskopioinesi kanssa!!!
Oho - mikäs sulla on?
Painu itse vaikkapa vitun taakse räksyttämästä saatanan somaali!
Keskustele päivänpolttavista kotimaan ja ulkomaan uutisista.
Jos olet epävarma siitä mille palstalle viestisi kuuluu, löydät kaikki Suomi24:n palstat aakkosellisesta hakemistosta.
Auta pitämään palsta siistinä. Ilmoita asiattomasta, rasistisesta, herjaavasta tai väärällä palstalla olevasta viestistä klikkaamalla viestin yhteydessä olevaa linkkiä. Rasistiset viestit ja rasistiset ilmaukset ovat Suomi24:n keskusteluissa kielletty. Tutustu keskustelun sääntöihin täällä.
Late Lapista. SSSS Ry!
Usa, länsivallat (myös Suomi) ja YK on hyväksynyt kidutuksen kuulustelumenetelmänä.
Joitakin kidutetaan, joillekin maksetaan isoja summia "syyllisyyden tunnustamisesta".
Politkovaskajan "murhaajatkin" lienevät jo vapaalla jalalla.
Politkovskajan murhaajat ovat vankilassa. Kaksi heistä sai elinkautisen. Murhan suunnittelijat ja tekijät tiedetään, mutta palkkamurhan tilaajaa "ei tiedetä".
Tilaajakin kyllä tiedetään, nimikin oli jos Suomen KRP Epäilyttävien kirjoissa, mutta poliittiset pellet määräsivät sen poistettavaksi sieltä!
Late Lapista. SSSS Ry!
Mutta niinhä niinku usaki tekee. Että kyl se niinku o meidän hyväksyttävä et se on murhaaja ku usaki. Se on niinku tän keissin pointti ku usaki.
Mistä tietää onko asia noin? Nykyään kaikki on yhtä kieroilua.
Ruotsin venäjä-propagandaa nyt vähiten kannattaa uskoa.
Totta. Kaikki varmaan muistavat vieläkin erään sukellusvenefarssin, kun ruotsi yritti aloittaa sodan venäjää vastaan väittämällä hollantilaista sukellusvenettä venäläiseksi, ja eläkeläiskalastajaa venäjän erikoisjoukkojen mieheksi.