Moi Jatta terve,löytyiskö seuraa

Tarttes nyt todella juttu seuraa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei Jatta. Oletko se sama Jatta, jonka tunnen ent. Hesarin keskusteluelämä palstalta?
Tuolla Elämä ketjuissa on muita "entisiä".

Äänestä
  • Minullekin tuli jatta mieleen Hesarin elämästä. Olit mukava tyyppi ja asuit Malmilla, siellä minäkin asuin nuorena aikoinaan 8 vuoden ajan. Siellä asui myös zip zap, joka nykyään asuu Venezuelassa. Olin Hesarissa nimim Calvados. Nykyään olen Cee, koska joku täällä S24:ssä rekisteröi sen Calvadoksen. Itse asiassa menetin sen Calvados nimmarini jo Hesarissa, viimeisinä vapaina aikoina, ennen kuin hesari siirtyi pelkkiin uutisten kommentointeihin, koska sielläkin olin rekisteröitymättä, kuten aina nykyäänkin. Olin jonkun aikaa Dos calva, jolloin zip zap sanoi että se tarkoittaa portugaliksi kaksi kaljua. No, minä en ole kaksi vaan yksi ihminen ja nainen, en vielä kalju:-)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jatta2002 kirjoitti:

Tarttes nyt todella juttu seuraa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu