Natohullut lietsovat venäjän pelkoa

Taas uusi vaihe erkkomedian hysterian luomisessa.Mitättömän pikkulehden toimittajan vahvistamatyoman väitteen perusteella luodaan valtavaa hysteriaa tarkoituksena saada suomi natoon ja Kokoomus nousuun ennen vaaleja.Säälittävää ja halpamaista kuten aina näiden hullujen kanssa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyse oli vieläpä venäjänjuutalaisten vetämä CNN:n sisarlehti, jonka varsinainen pääaihe on talous. Eli paikallinen "taloussanomat" heitti jonkun väitteen ilman mitään todisteita, ja natohullut sekosivat vaahto suusta roiskuen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Topeliuss kirjoitti:

Taas uusi vaihe erkkomedian hysterian luomisessa.Mitättömän pikkulehden toimittajan vahvistamatyoman väitteen perusteella luodaan valtavaa hysteriaa tarkoituksena saada suomi natoon ja Kokoomus nousuun ennen vaaleja.Säälittävää ja halpamaista kuten aina näiden hullujen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu