Sotaveteraanit ovat murhanneet ja tappaneet venäläisiä ihmisiä. Nykyään he mässyttävät palvelutaloissa hienoja ruokia hampaattomilla suillaan ja valittavat joka asiasta. He valittavat muka huonosta kohtelusta, vaikka heidän pitäisi olla vankilassa ihmisten tappamisesta.
Sotaveteraanit ovat rakentaneet maahan saastuttavaa teollisuutta ja tarpeettomia ja haitallisia koneita, jotka pilaavat luonnon ja ihmisen elämän mahdollisuuksia vielä pitkän aikaa. Kemikaaleilla ja muilla myrkyillä on saastutettu ympäristö ja ihmisten tulevaisuus.
Tämän vaikutuksen näkyvät: nuorten miesten siittiöiden määrä vähenee dramaattisesti, koulujen oppilaiden väsyneisyys kasvaa, äidinkielen arvosanat huononevat, solutuhoja jo 18 vuotiailla, stressi kasvaa, mielenterveysongelmat kasvavat loputtomasti. Menneet sukupolvet ovat tuhonneet lastenlastensa terveyden ja varastaneet heiltä tulevaisuuden.
Sotaveteraanit ovat rakentaneet maahan saastuttavaa teollisuutta ja tarpeettomia ja haitallisia koneita, jotka pilaavat luonnon ja ihmisen elämän mahdollisuuksia vielä pitkän aikaa. Kemikaaleilla ja muilla myrkyillä on saastutettu ympäristö ja ihmisten tulevaisuus.
Tämän vaikutuksen näkyvät: nuorten miesten siittiöiden määrä vähenee dramaattisesti, koulujen oppilaiden väsyneisyys kasvaa, äidinkielen arvosanat huononevat, solutuhoja jo 18 vuotiailla, stressi kasvaa, mielenterveysongelmat kasvavat loputtomasti. Menneet sukupolvet ovat tuhonneet lastenlastensa terveyden ja varastaneet heiltä tulevaisuuden.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ettei venäläinen tappanut ja tapa vai? Ohhoh!
Kyllä ihminen on sitä, mitä syö. Pullamössösukupolvi oli jo ihan hötöä ja nyt hessburgerlapset ovat aivan kepappia.
Ei niistä ole tappajiksi. Kantavat rinnassaan sellaisia Vietnam tarroja ja pitävät Che Quevara julisteita seinillään ja Mao:ta ja Staliania ja Leniniä pirut ihailevat. Saunan taakse koko sakki ammuttavaksi.
Voisivat alkaa korjaamaan elämäntapa tyyliään ainakin jälkikasvulleen.Totta todellakin teollisuuden massatuotannot saataisiin ajettua alas.
Ehkäpä sinun sitten kanattaisi harkita muuttoa venäjälle. Siellä voisit sitten pyydellä anteeksi veteraaneilta, jotka tänne tulivat tarkoituksenaan tappaa Suomalaisia ja vallata maamme.
Homman nimi on että sota synnytti teollisuuden ympäri maailmaa jotka syytävät saastaista tavaraa ympäristoon maailman joka kolkasta. Mehän eletään myrkkyjen seassa. Voisi suoeraan sanoa että taistelukaasujen seassa.Ja mitä laki sanoo taistelukaasujen käytöstä"Laithan ei kosketa ketään" (Itse ironiaa). Mutta totta joka sana tämän päivän maailmassa.
Olisit itte mennyt sinne sotaan olis varmaan tullut paskat housuun.
ne ois ne siittiöt vähentynyt jo aiemmin että ois tommonen siittiö mistä säkin igor oot syntynyt jäänyt kokonaan uintikilpailussa pusseihin odottamaan parempia aikoja!!!
Vai pitäisi suomalaiset sotaveteraanit asettaa syytteeseen? No siinä tapauksessa venäläisveteraaneille pitäisi tehdä sama, tappoivathan he 85 000 suomalaista sotilasta ja noin 2000 siviiliä. Vai eikö se ollutkaan murhaamista? Sota on sotaa, siellä on tarkoituskin tappaa. Sitä paitsi suomalaiset puolustivat itseään, kun Stalin taas halusi orjuuttaa yhden kansan lisää. On Stalinin syytä ja hyvä asia, että Karjalan korpeen mätäni 1939-44 pari miljoonaa venäläistä, muuten Suomelle olisi käynyt samoin kuin Virolle. Suututtaa tuollaiset idiootit, jotka varmaan itse paskoisivat housuunsa ensimmäisen luodin vinkuessa korvissa. Kyllä sen pitäisi olla itsestään selvää, että jos Suomen puolustus sitä vaatii, niin vaikka kaikki venäläiset saisi toimittaa helvettiin.
Kukaan ei ole ottanut esille Kannaksen Karjalan venäläisen enemmistön joukkomurhaa suomalaisten toimesta toisen maailmansodan aikana. Jopa yli puoli miljoonaa Venäläistä joutui tohtori Mannerheimin julmien ihmiskokeiden uhriksi. Näissä kokeissa muun muassa testattiin, kuinka suuren annoksen raskasmetalleja, kuten nikkeliä, voi annostella ihmisen ruumiiseen silmien väliin tehtävän avanteen kautta.
Onneksi jotkut isänmaalliset suomalaiset, kuten O.W.Kuusinen ja Hertta Wuolijoki uskalsivat puhua näitä kammottavia ihmiskokeita vastaan, sodan aikana sekä sen jälkeen. Heidän ansiostaan meillä on nyt demokraattinen ja vapaa Suomi.
Toivottavasti sulla ei ole yhtään siittiötä jäljellä!! Jos vaikka saisivat noin typerältä vanhemmalta vaikutteita. Mitä säkin ruikutat?meitä ruikuttajia olis varmaan PALJON jos sun tyyppiset ihmiset olis ollu Suomea puolustamassa.