täältä peräaukkolandiasta, Suomesta.
Perintö on niin suuri, että voin ryypätä, nussia ja pitää muutenkin hauskaa koko loppuelämäni. Mahtaa kaikkia tuttujani ja muitakin kyrpiä nyt raskaasti.
Kippis ja haiskaa peräaukolle!!!
Perintö on niin suuri, että voin ryypätä, nussia ja pitää muutenkin hauskaa koko loppuelämäni. Mahtaa kaikkia tuttujani ja muitakin kyrpiä nyt raskaasti.
Kippis ja haiskaa peräaukolle!!!
Vastaukset 6
Vanhimmat
oKEI, HOMO
Paljonko on iso?
Hei hei!
PS: Muista maksaa perintöveros enneku lähet, ettei verokarhu tu raahaa suo niskasta takas!?
*trololoooo*
Tottahan ne maksetaan. Mutta sinä jäät Suomeen muitten peräaukkojen kanssa räntäsateeseen ja nussit ainoastaan kämmentäsi. Minäpä nussin upeita ruotsalaisia naisia jatkossa. Tilaan aina sopivan blondin pariksi kuukaudeksi etelän lämpöön kanssani. Joskus voin vieläpä tilata kaksi samalla kertaa. Voi sitä litinää ja lätinää ja riemunkiljahduksia ja taksinovien paukkumista.
Haista peräaukkoasi, köyhä prole.
jartsu .Ikävää kun lähdet ,jäi sen verran mukavat muistot. Ikävää et kortsu repes ja hivit pääs lörähtää sontakukkaroosi .
https://2.bp.blogspot.com/_LskFa1i-lIE/TIStWgz9gkI/AAAAAAAAEUQ/ROOrGEgQ3hE/s1600/hietasen.ahtaaja.AN.jpg
Poika, tuu kotio, ei sillä viikkorahalla saa kun tuon yhen kännin ja aamulla on pää pipi