Mafiavaimot kertoo säälittävästi naisista, jotka hierovat itseään Babylonian kummuilla, turvassa, itseensä öljyjä - ihan miestään varten.
"Babylonian" Mafia-naiset ovat ehkä ainoita henkilöitä ja (naisena) moraalinvartijoita, jotka voisivat estää hirmuteot Raiskausbisneksessä. Sensijaan, nämä idiootit ylistävät ja säälivät miehiään ja huorittelevat kidnapattuja, jotka "viettelivät mun miehen!".
Sairasta, sairasta, että vielä tv:ssä noin positiivisesti esitetään asiat/henkilöt!
Niin "Mafiavaimot" kuin juontaja ja koko tuotantotiimi pitäisi raiskata - niin kohtuun kuin anaaliin! Ja se, mitä vuosien ja vuosien 24/7-raiskauksesta jää jäljelle (mikäli jää) tulisi repiä ruumis vielä auki elinkauppaan, mikäli kenellekään nuo elimet kelpaavat!
Tuskin edes kokijakaan tuon jälkeen tietäisi sitä sairasta mieltä, mikä Raiskausbisneksessä on, sitäkään mieltä, mikä motiivi siihen ajaa tai mieltä, joka maailman suurimpana bisneksenä saa MIEHET sekoamaan ja raiskaamaan ja olematta ilmoittamatta kidnapattujen (lastenkin) sijainteja!
Joten ensikerran kun lomailette tai kysytte korruptoituneelta tuomarilta/laamannilta neuvoa ja pyydätte apua... Parempi pitää lapsi hihnassa ja ase vyötäisillä siitäkin huolimatta, että syyt ja seuraamukset tulevat mafia-valtiossa jo valmiiksi kättäpidettömämpään eli naiseen.
- Ulvilan surmat, "aids-surmat", ym., joista jokainen tuomio perustuu 1. hyvävelijärjestelmään, mies 2. mafia-järjestelmään, jossa ei edelleenkään ole lupa vahingoittaa "vahvempia".
Onko tarvinnut edes rahaa korruptio liikkua kun Saatanasta on kyse?? Mutta, mitä "mafiavaimoihin" tulee niin onhan se hyvä uutinen sekin, että älygeenit mafiasta hälvenee jo entisestään - sääli vain, että tahto Riistää kasvaa.
Mitä mieltä Mafiavaimoista?
AntiSaatana
0
87
Luetuimmat keskustelut
Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun
Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom1411416- 2641317
- 641088
- 681044
Martsusta tuli leuhka
Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal251930Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen
Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki43891Hei rakkaani.
Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi70825Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun
Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on72802Uskallanko laittaa sulle viestiä?
Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S58760- 42756
- 67733
Mies joka on oikeasti kiinnostunut
Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää125706- 28690
- 88643
Kiulu myynnissä!
Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma26628Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut
Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen187544- 24544
Et pysty peittämään minulta
Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet47534Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"
Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja13534- 40517