Te olette järykyttäviä rasisteja!

Typerästä mahanmuuttoa sallittava, minkä sillä voi jos kanttasuomalaisija
ei ole tarijolla töihin.
On kauheeta kun jokut mahanmuuttajat joutuu oottamaan päättöstä
pari kuukautta, että pääse turavapaikkan kans mahan!
Syrijintää on liikkaa.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä olla sama mieli. Minä pakolainen saa rahaa asunto kaikki hyvin mina maleksi cafe ja katsoa suomi ihminan mene toihi.mina ajattele voi mua parka ei toita mutta rahaa on ja vapaaika. mina haluisi autta suomilaista etta ei tarvitse olla vihanen. mita mina teke?

Äänestä

Toiseksin haukute kamalasti Putin minkä takija pijan on Suomi taas osa Venäjän.

Äänestä

Ap:lle Jos täällä suomessa jotkut ovat rasisteja, niin ne on juuri sinun laisiasi uuveloita.
Te yritätte syrjäyttää meidät kunnolliset kansalaiset, työtä tekevät ja itsemme elättäjät. Missä onteidän moraali, purressanne kättä joka sinunkin kaltaistasi ruokkii.
Viha puheet tulevat somalien suusta, kiittäisitte edes kun olette päässeet tänne lihapatojen ääreen.
Osaatko edes alkeelisempiakaan käytös tapoja. Miten on mahdollista että haistattelet ja kiroat meitä.
Muista allahinne näkee, kuulee, rankaisee sinunlaistasi - sulkee pääsyn sinne paratiisiin, jonne en suurin surminkaan menisi edes maksusta.
Ja yksi juttu vielä, jo túo että joka toinen teistä on muhammed kertoo selkeästi mielikuvituksen ja luovuun puutteesta. Ai niin raikatahan te ressukat osaatte. Siitä seuraa allahin hylkääminen, miten sitten suu pannaan.

Äänestä
  • Ei sitä allahia ole mutta sharia ja jihad on kiva voi kiduttaa vääräuskoiset ja viedä niiltä ihan kaikki.

    Äänestä

Tamma maa tarittee typerästä mahanmuuttoa vaikka mita sannotte, 100 tuhhata tai
kasisttaata tuhhata 2 vuuven sissään.
Met nosatamme tän maan ylös kun tujet pyssy vain hjyvänä.

Äänestä
  • Paljo maahamuuto se on hyva suomile, somi on tumalle, tuma teke paljo lapsi somi population nouse..isompi ku ruotsilainen..rotsilainen kateline suomi..somi strong. proud to be somilaine.

    Äänestä

  • Aina ei suomi naisit rakasta takasin, joutu väkisin sillon. Jos hymy niin tykkäsi kuitekin ja halua. Esitä siloin vaikea tavotettava.

    Äänestä

Ma vanno ma osa hakea sossuraha joka kerta paremi kusinä. Mä voita sinä suomilainen sossuntuessa. Mä ola rikas jo suomalsen rikkaampi ja en te töitä

Äänestä
  • Mohameddd sina sama ku mina..haha minu ja raha teha kaikke osta merkivaate soumilainen meida orja. me vaa naura..naura koko perhe ku me syoda ja osta tavara.suomilaine tyhma ku kameli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


98d77700d kirjoitti:

Typerästä mahanmuuttoa sallittava, minkä sillä voi jos kanttasuomalaisija
ei ole tarijolla töihin.
On kauheeta kun jokut mahanmuuttajat joutuu oottamaan päättöstä
pari kuukautta, että pääse turavapaikkan kans mahan!
Syrijintää on liikkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu