vaihdettiin päikseen umpiot tosta crysleristä dodgeen, ku piti katsastaa. nytpä ei pelitä enää vilkut dodgessa. molempiin on tehty "export" osalla vilkkujen eurooppalaistaminen, toiseen tosin ihan "ite", toisesta löyty takaverhoilun takaa export-johdonpätkä jolla takavalot sai suomivilkuille.
mikä mahtaa olla rikki, kun kojetaulun päällä olevat vilkut pelittää, ja nakuttaa, mutta etuvilkut antaa 5V kokoajan, myös avaimet taskussa!!? mutta ei vilkuta.
kannattaako enää muu, kun heittää releille kojetaulun pelittävistä vilkuista sähköö, ja releiltä johdot taakse ja eteen valoille. unohtaa koko tietokonehässäkän, mikälie rikki.
t&c / g c (dodge/cryshler) vilkut tuontimallissa
6
114
Vastaukset
- hölmöjen.hommaa
Vie pajalle tai hommaa auto joka on jo valmiiksi tänne kelpaava
- bigdick
Mullakin on isohko molo housussa.
- tehoja
Omassa gyshelr neonissa vilkut toimii hyvin!
- rasvainen_mies
Olikos tuo salakieltä ja kutsu homoilemaan?
- transitmies
taitaa olla sitte joku elementti (elektrooninen) rikki tuolta kojetaulun alta.. sellanen johon menee n sata johtoa 5 dessä eri liittimessä... maksaa käytettynä usasta 450€ !
mut koska sisälle näkyvät indikaattorivalot toimii, laitan releiden kautta vaan uudet johdot taka ja etuvilkuille, ja se siittä taas. ei huomaa edes katastuksessa mitään saati myytäessä.
-en laita auton hintaa pelkkään osaan, jonka saa korjattua ilmankin, joka ei ees ehkä o rikki. - jappe100
Oot rikkonu korinohjaus boksin kytkennöilläs , ei maksa ku 1500e uusi , tai ota palovakuutus ja tee kytkennät ja polta kokopaska.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?802923Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,282637Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville472451Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122124Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1111642- 1671403
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa291138- 521072
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih15866Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois112853