MILLOIN MUUT WANHAT PUOLUEET ALKAA OTTAA VASTUUTA

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jo yli 55 vuoden a jan olen huomannut että puolueet ryhtyy järjestelmäilliseen valehteluun aina vaalien alla .

Nyt on siihen tosin tulossa muutos kun TIMO SOININ johtama PERUSSUOMALAISET on muuttamassa tätä surkeaa perintöä..uusille rehellisille laduille..


-Kiitos Timo aamun tv puheesta.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

VANHAT HOME - PUOLUEET ruikkii vesipaskaripulia peloissan kun Soini jyrää ..taas !

Äänestä

Ei milloinkaan, nehän on ulkositanut sen rahan valtaa käyttäville markkinavaltiaille ja saata naa palveleville uskonnoille. Kunhan saavat sen kolmanne maailman sodan, niin sitten saavat sen hirmuhallitsija antikristuksen (valhekristuksen) teitä, sillää "pirun" hyväksi ja puolesta uskonnolla pettävästi vähäksi aikaa johtaviksi ja hallitseviksi, tuhoksenne ja lopulliseksi tuomiokseen, siitä saata naa tuomioksenne palvelemisestanne, johon oletta anatuneet ja taipuneet kaikille hyväksi Pyhän Jumalan Sanan (Raamatun UT) opetsuten ja ohjeiden VASTAISESTI Häntä, kaiken elämän Lähdetta vastaan sotiviksi.

Äänestä

Katainenkin luikki pakoon ökypalkalle suojatyöhön Brysseliin.

Äänestä
  • Kohta EU määrää meidän budjetista. Eli kiitti sikana, Katalainen!

    Äänestä

Sanos muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anttirokka kirjoitti:

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jo yli 55 vuoden a jan olen huomannut että puolueet ryhtyy järjestelmäilliseen valehteluun aina vaalien alla .

Nyt on siihen tosin tulossa muutos kun TIMO SOININ johtama PERUSSUOMALAISET on muuttamassa tätä surkeaa perintöä..uusille rehellisille laduille..


-Kiitos Timo aamun tv puheesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu