Fuomalaifet ovat

hväffiftejä ja ei-fuvaitfevaifia populifteja.

Ja minä olen koko maailman pavaf pvefidentti.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pf. Pena(fdp" on maailman pavaf lampunvavjoftin ja Meggi on maailman pavaf kiffa.

Anna on maailman pavaf tytäw.

Äänestä

Meivän äiti-Tavja on luomakunnan kvuunu.

Äänestä

Pavaf pvessa?! Et takuulla. Kalleimmaksi tuvit niillä Afvikka-veissuillafi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tavja kirjoitti:

hväffiftejä ja ei-fuvaitfevaifia populifteja.

Ja minä olen koko maailman pavaf pvefidentti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu