Jos ihminen hakee turvapaikkaa ei hänen pitäisi osallistua terroristi toimintaa sehän on järjenvastaista jos kyseinen henkilö on hakemassa turvaa.
Ne monet maahanmuuttajat jotka on saaneet kansalaisuuden ovat Suomalaisia.
Suomi ei saa osallistua sotimiseen eikä terroristitekoihin muuten he rikkovat lakia ja ovat näin rikollisia ja heidät pitää tuomita vankilaan ilman mitään muita säätöksiä.
Sinä toveri et kannata nykyistä politiikkaa joka on lisännyt rikollisien maahanmuuttoa ja näin kansalaistemme turvallisuus liikkua vapaasti on pahasti uhattuna.
Raiskaukset ovat huimassa nousussa ja länsinaapurissamme ruotsissa raiskauksia ja pahoinpitelyjä tapahtuu lisääntyvässä määrin ja syy on rikollisten vapaa pääsy maahan.
Hyvät toverit ja kansalaiset miettikää tätä
5
100
Vastaukset
- konnatkiinni
Raiskausten syy ei ole ulkomaalaiset, ei Suomessa eikä Ruotsissa. Omanmaalaiset osaavat raiskata omasta takaa. Myös puhdasveristen persujen piirissä tehdään raiskauksia muista rikoksista puhumattakaan. Rikos´ksista tulee rangaista ja kovalla kädellä. Mikäli rikollisia tulisi karkottaa maasta, aloitettakoon persurikollisista.
Harvemmin taitaa terroristi hakea turvapaikkaa.
Arabiterrorismi on pääosin natomaiden synnyttämä; kouluttama ja aseistama kaatamaan lailliset hallitukset. Näiden kohdalla ehdottaisin, että natomaiden tulee ottaa omansa hoivaan tai ainakin USAn.
Myöskään persujen piirissä olevat kotoiset terroristit eivät kaipaa armoa. Pakkotyövankilaa vähintään ja lievemmissä tapauksissa karkotus Guantanamoon.- PitäisiKohentaaTäällä
Sinulla näyttää olevan joko pakkomielle kun uliset vain persuista kun sinun pitäisi kohentaa omaa puoluettasi joka rypee pohjasakassa? Persuilla menee erittäin hyvin ja turha meidän on heitä vertailla mihinkään sillä persut on menossa hallitukseen ja tämä kommarien puolue ei saa mitään ääniä.
- persupuoluevalehtelee
Ruotsista on mennyt valkoruotsalaisia uusnatseja Ukrainaan oligarkkikapitalistien yksityisarmeijoihin. Siellä he ottavat kiinni Kiovan hallituksen alueella isänmaanystäviä, muiluttavat ja rellestävät heitä.
Vielä ei ole tietoa, onko Suomesta mennyt valkosuomalaisia natseja sinne sotataitoa oppimaan, jotta täällä osaisivat. Jos tälläistä on, sellaiset persut tulee ottaa kiinni ja passittaa takaisin.
Arabimaissa terroristijärjestöt ovat syntyneet natomaiden tuella synnyttääkseen sekasortoa. Natomaat ovat tyytyväisiä ja voivat pumpata öljyä kun saavat arabit taistelemaan keskenään. ISIKSEN ja muiden terroristien tappion tullessa, ne tulee jättää joko kansan tuomiolle tai passitettava natomaihin isäntiensä elätettäväksi.
Persujen maahanmuutto-ohjelma ei puhu oikeista asioista. Se hämää tarkoituksellisesti todellisuutta. - tätä_lisää
Masturboiva mies jäi kiinni lastenaltaassa
Masturboiva mies jäi kiinni Helsingin Itäkeskuksen uimahallin lastenaltaassa noin kuukausi sitten, uutisoi Vartti.fi.
Uimavalvojat ovat kouliintuneita havaitsemaan hallissa tapahtuvan epämääräisen toiminnan. (ILKKA LEINO)
Tapauksen oli havainnut uimavalvoja sekä asiakas. Poliisi haki miehen huostaansa.
Tapaus ei uimahallissa ole ensimmäinen.
Uimahallin laitospäällikön Teemu Raatikaisen mukaan tämä on jo viides vastaavanlainen tapaus kuluvana vuonna, josta on tehty poliisille tutkintapyyntö. Kaikissa tapauksissa kyseessä on ollut ulkomaalaistaustainen mies. - fffjkp
Mies on selvästi seksuaalisairas, jos uutinen on totta. Hänet täytyy saattaa psykiatriseen hoitoon. Jos persu käyttäytyy samalla tavalla, pallit pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista
ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv4063195Sanna on pakottaja, domina
Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k912368Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle
Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,12319Skodan hankintaan painostaminen toi potkut
Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll211990Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle1811504Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue
"Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel111347Sukupuolen merkitys elämässäsi?
Jäin tuossa toista ketjua lukiessani miettimään seuraavaa ... Kuinka paljon koet sukupuolesi vaikuttavan/vaikuttaneen el2011139Kyllä minua hävettää nainen tämä tilanne
niin kuin se teki silloin aiemminkin. Monellakin tasolla ei minulta sopivaa. Herätät minussa vain niin vahvoja tunteita,441082- 92979
Iltalehden evästeasetukset
No nyt pomppas! Avasin Iltalehden sivut ja niin kuin silloin tällöin sattuu, sivusto kysyi evästeasetuksia, joihin ylee119972