Obama suuri uhka maalle! USA

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Republikaanit nyt pitävät kaikkea omia "arvojaan" vastaan olevaa uhkana maalleen vaikka tämä "demokraatti" on tappanut enemmän ulkomaan eläviä lennokeillaan kuin Puska aikoinaan ihan "aidoilla" sotatoimilla.

Nobelin komitean hörhöiltä oli kyllä paha virhe nimittää lakupelle rauhanpalkinnon saajaksi vain tultuaan valituksi "ensimmäiseksi mustaksi pressaksi" jenkeissä vaikka monilla edeltäjiälläänkin taisi negroidi-verta virrata suonissaan orja-talouden mainingeista johtuen.

No kauan ei tarvitse enää tätä "vapaamielistä" kärsiä kun puskan suvun jälkijättöinen tuotos hallitsee taas maata ja maailmaa paitsi kinkit ovat tainneet vieneet senkin ilon häneltä halliten niin maailman taloutta kuin tuotantoa.

Äänestä

Suksi vittuun siitä kopioimasta vanhoja uutisia aloituksiin, IDIOOTTI

Äänestä

Seuraava prressa on uhka koko mailmalle!

Äänestä

Butin ei hyökkää suomeen vaikka usalainenRKP ja rappari pitoinen kokoomus niin haluaisi.
Suomen sisäinen mafia on suurempi uhka suomelle kuin venäjä koskaan on kyennyt.
Kun toimitaan yhteisen edun mukaisesti, vaikka lama tulisikin jäisi suomi saman laisena onnen maana lapsillemme.

Äänestä

Ehkä ziionistit ei tykkää obamasta, ohan hän värillinen.
Ziionistit halua koko mailman uhan ;D

Äänestä

CIA suurempi uhka!

Äänestä

Usa on hulluja täynnä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KGBtrolli kirjoitti:

Heh heh....
http://mvlehti.net/2015/03/30/yllattava-kyselytulos-usan-republikaanit-pitavat-obamaa-suurempana-uhkana-maalleen-kuin-putinia/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu