Kyllä se Venäjä on hyvä Vihollinen

ja sitä voi ärsyttää mielinmäärin tekaistuilla syillä,rosvo Obamankin mieliksi.
Se vain on harvinaista että Venäjä auttaa pyyteettä myös molempia osapuolia kuin Ukrainassa
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pietarin trolliruuna siinä taas pieree.

Äänestä

Trolli vääntää Googlekääntäjällä taas ylitöitä.

Äänestä

Suomalainen on kumma otus,vaikka Obama tunnustaa Ukraina kapinan osuutensa ja maa vielä vakoilun Sinkorttien lisäksi, he suutelee vielä sen varpaita?

Äänestä
  • Ei tunnustanut, vaikka kuinka tiukkasin, ei edes tiennyt mistään sinkorteista. Ja sanoi, ettei nuole kenenkään varpaita, vaimonsa pimpsaa vain joskus.

    Äänestä

  • Obamax kirjoitti:

    Ei tunnustanut, vaikka kuinka tiukkasin, ei edes tiennyt mistään sinkorteista. Ja sanoi, ettei nuole kenenkään varpaita, vaimonsa pimpsaa vain joskus.

    Yhdysvaltojen hallituksen lehti tunnusti jo aikaa sitten USA:n osuuden Ukrainassa, samoin Stratfor jne., Obamaxin vajaaälyisen tasoiset kommentit eivät sitä tosiasiaa muuta mihinkään.

    Äänestä

  • trollix kirjoitti:

    Yhdysvaltojen hallituksen lehti tunnusti jo aikaa sitten USA:n osuuden Ukrainassa, samoin Stratfor jne., Obamaxin vajaaälyisen tasoiset kommentit eivät sitä tosiasiaa muuta mihinkään.

    Noita Obamaxin kataisia kun on palstat väärällään, saanevat sieltä EU:sta sitä trollirahaa jota EU alkoi maksamaan jo muutama vuosi sitten, toisaalta täytyy muistaa, että myös amerikkalaiset rahoittelevat eurooppalaisia trolleja omia etuja ajaakseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abraham kirjoitti:

ja sitä voi ärsyttää mielinmäärin tekaistuilla syillä,rosvo Obamankin mieliksi.
Se vain on harvinaista että Venäjä auttaa pyyteettä myös molempia osapuolia kuin Ukrainassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu