Sovinismi on kadonnut ....

Tasa-arvokunniaan

... ja tilalle on tullut tuomitseva ja miehiä alistamaan pyrkivä kiihkofeminismi, jota ylläpitää lesbot ja rumat vosut jotka ei kelpaa kellekään.

1

159

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PellePuuyläpää

      Mainitsemasi feminismin kulta-aika loppui Suomessa joskus toukokuussa 2012, vähän sen jälkeen, kun Halosen 2. kausi loppui ja kommunistinsa syöstiin vallasta. (tiesit kai, että feminismi=kommunismi uudella ehommalla brändinimellä. Entisellä kun oli ... krhmm, tiettyjä historiallisia mainerasitteita). Jälkeen jäi romutettu maanpuolustus, kymmeniä kouluammuttuja ja lainsäädäntö joka takaa poliittisen eliitin etuoikeudet.

      Yhdysvalloissa sen sijaan yritys taitaa jatkua, minkä näkee sikäläisistä TV-sarjoista ym.

      Sovinismi on yksi hyvä vastamyrkky ja hyvä keino pitää naisen vallanhimo kurissa. Nainen kun on edelleen sama nainen ja kyltymätön kaikessa ahneudessaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1241
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      93
      862
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      784
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe