Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naisten alusasut miehellä ollaanko ainut pari

hei olemme aviopari minä käytän vaimon pikkareita ja rintsikoita myös välillä halkiosukkahousuja olenko ainut mies terveisin jalmari63
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen 17v mies ja mulle käy kaupassa viiskymppinen nainen mikä ostaa verkkosukkia ja sringejä. Tykkää katsella kun pukeidun. Aina ei muista että on farkkujen alla liivit ja sukat. Lääkärissä oli nolo tilanne kun vanhempi nainen pyysi riisumaan. Katso pitkään kun oli ohkaset sringit päällä ja seiso, käski vain ottaa housut pois ja tutkimus pöydälle. Paineli mahaa ja sormella pyllyä kokeili. Tykkäs ilmeisesti kun hiero ja anto sairaslomaa.

Äänestä
  • upee juttu mulla nyt mustat läpinäkyvät pikkarit ja siniset rintsikat mitä sulla kesällä mökillä joko sexsi alusasut tai ollaan kasvimaa hommissa alasti kirjoita terveisin jalmari63

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jalmari63 kirjoitti:

hei olemme aviopari minä käytän vaimon pikkareita ja rintsikoita myös välillä halkiosukkahousuja olenko ainut mies terveisin jalmari63

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu