Timo Soini: Maahanmuutosta vaikeneminen ei auta

http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/Timo_Soini_maahanmuutto-34228

Perussuomalaisten puheenjohtaja TImo Soini perää puolueiden kantoja maahanmuuttoon...
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Timo Soini voisi ITSE puolestaan vastata siihen kysymykseen, että onko hän TODELLAKIN valmis viemään puolueensa Kepun johtamaan hallitukseen, jossa Kepu aikoo viedä läpi EU:n ulkopuolisen mamu-maahanmuuton tarveharkinnan poistamisen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muutpuolueetovatääneti kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/kotimaa/Timo_Soini_maahanmuutto-34228

Perussuomalaisten puheenjohtaja TImo Soini perää puolueiden kantoja maahanmuuttoon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu