Kepu ja persut PUUHAA patsasta STUBILLE ? !

Kun sai munittua lähes kaiken.....patsas tulee Mannerheimin viereen. Mikkiriiri pahoitti mielen ja on vaatinut.....mulle kans. Piirijohtajat tulee palkittaviksi patsaan äärelle ? Kuulemma VAPPUNA.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se patsas olis stubbin homotappi veroparatiisista kurjuutta jakavalla hurrimehiläisellä. Lokit pääsis kerrankin paskomaan perseentäydeltä..

Äänestä

Tuon patsaan keräykseen minäkin osallistun, vaikka olenkin vain ansaitulla työttömyyskorvauksella, silti kannatan Kokoomusta yli kaiken, se jopa antaa minulle elämän lisäksi erilaisia lisäpersooniakin, minua ei haittaa, vaikka kokoomus heikentää työttömyysturvaa, kun minä pääsen eläkkeelle, työssäni sairastuin en jaksanut enää, joten työttömyys oli palkinto ja nyt minulla on aikaa kokoomusta kannustaa.

Äänestä

Mulla tulot 780 € mutta 20 € lähtee.

Äänestä

Nallekin on luvannut 5 € ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palkintoa kirjoitti:

Kun sai munittua lähes kaiken.....patsas tulee Mannerheimin viereen. Mikkiriiri pahoitti mielen ja on vaatinut.....mulle kans. Piirijohtajat tulee palkittaviksi patsaan äärelle ? Kuulemma VAPPUNA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu