ME PERUSSUOMALAISET nostamme sinut suosta

Hei sinä ihmispolo joka olet suuressa porvarien petosmyllyssä kaluttu liki paljaaksi...!

Ojenna kätesi niin ME Perussuoimalaiset nostamme sinut alhosta kuiville ja elät lopun elämääsi onnellisten tähtien alla.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

MISSÄ SOINI, SIELLÄ RATKAISU

missä Sipilä siellä välttely
http://www.iltalehti.fi/eduskuntavaalit-2015/2015040919492831_eb.shtml

http://www.iltalehti.fi/eduskuntavaalit-2015/2015041119499714_eb.shtml Analytiikkayrityksen ennuste: Perussuomalaisille toisiksi eniten paikkoja
Lauantai 11.4.2015

Turkulaiset haasttelevat TIMO SOINIA http://tstv.fi/video/6874 EIKÄ SE TALOUS KÄÄNNY ELLEI PERUSSUOMALAISET OLE MUUTOKSEN TAKANA

https://www.suomenuutiset.fi/soini-ilta-sanomille-talouden-kaantyminen-riippuu-siita-voittaako-ps-vaalit/

Ilta-Sanomat haastattelevat Timo Soinia SOINI PANEE KURIIN KAKSI JÄNKKÄÄVÄÄ TOIMITTAJAA

http://www.iltasanomat.fi/vaalit2015/art-1428896982157.html

Äänestä
  • "2SOINI PANEE KURIIN KAKSI JÄNKKÄÄVÄÄ TOIMITTAJAA"

    Ilmankos IS on taas kerran estänyt kommentoinnin

    Äänestä

juuri näin ......... jytkyä odotelessa muista antaa äänesi perussuomalaisille..........

Äänestä

Kaikki ihmiset nyt äänestämään uutta Jytkyä iskua umpikieron Paavon Väyrysen KGB.lle.
Perussuomalaiset ovat ISÄNMAALLINEN puolue joka ei koskaan petä. Kepu aina pettää.

Äänestä

Äänestämään Perussuomalaisia niin varmasti köyhiä nostetaan ylös suosta. Kyllä Nato!

"Paavo Väyrynen on vastenmielinen"

Äänestä

Timo Soini pissaa teurastaja murhaaja orjuuttaja leninin patsaan päälle!

Äänestä

Älä vaan mene Kepun kusetettavaksi. Tarvitaan mahdollisimman paljon muita ääniä.
Ei maailma ole suomettunut. Jokainen ihminen maailmassa tietää putinin rikolliseksi.

Äänestä

sTUBBI JA PUTTE tämän ajan Tommi ja Jerry ( waldt .D )

Äänestä

ETELÄ-SUOMEN PERUSSUOMALAISTEN AVAUS

nämä vaalit ratkaistaan erityisesti Uudellamaalla ja Helsingissä niiden suuren edustajamäärän takia mutta tämä ei mitenkään vähennä muiden suomalaisten taistelun arvoa ja tärkeyttä



jos teillä on aikaa, katsokaa kuitenkin
ETELÄ-SUOMEN PERUSSUOMALAISTEN KAMPANJA-AVAUS

https://dreambroker.com/channel/dbiqeuet/iframe/t29e0fcl

Äänestä
  • Meille ei stadissa Kepu kelpaa mutta Perussuomalaisten m.kriittiset kylläkin. Loppuisi jo "kälinä ja kalkatus" meidän lähiöissämme.
    Halla-ahon suositteleman Nuutti Hyttisen lisäksi myös Marika Sorja (175) OK jos ennemmin naista haluaa äänestää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timonsuu kirjoitti:

Hei sinä ihmispolo joka olet suuressa porvarien petosmyllyssä kaluttu liki paljaaksi...!

Ojenna kätesi niin ME Perussuoimalaiset nostamme sinut alhosta kuiville ja elät lopun elämääsi onnellisten tähtien alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu