Päivi Räsänen ei mielistele

Siksi häntä on pakko arvostaa. Perseen nuolijoita tässä maassa on ihan tarpeeksi
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Samaa mieltä. Päivi Räsänen on niitä harvoja ihmisiä, jotka eivät myy arvojaan maailman myllytyksestä huolimatta. Hyvä Päivi.

Äänestä

Onnitelut Päiville siitäkin, että ei alkanut aito avioliitto -yhdistyksen mannekiiniksi.
Nythän Päivillä olisi ollut tuhannen taalan paikka mainostaa telkkarissa ko yhdistystä ja sen kansalaisaloitetta, mutta ei puhunut siitä mitään. Siitä Päiville pisteet.

Äänestä

Päivi Räsänen on fiksu, kaunis, valoisa ja valloittava nainen, joka pysyy aatteidensa takana.

Oli ilo halata häntä viime la vaalitilaisuuden yhteydessä. :))

Äänestä

Päivi oli eilen Kioski-ohjelmassa. Kannattaa katsoa Areenalta. Päivi on rohkea nainen.

Äänestä

Täältä myös Päiville isot kiitokset siunausten kera, hän on jämäkkä nainen, pitää minkä lupaa.
Räsyttäjiä ärsyttää, kun Päivi tuo Jumalan sanaa esille sopivissa paikoissa, eli aina.

Äänestä

Siunausta Päiville! Jumala on antanut hänelle suuren tehtävän ja hän on hoitanut sitä esimerkillisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hatunnostosiis kirjoitti:

Siksi häntä on pakko arvostaa. Perseen nuolijoita tässä maassa on ihan tarpeeksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu