APUA!

onko normaalia että minulla tulee vähän niinku pieruja (jotain ilmajuttuja),kun poikakaverini sormittaa minua tai muuta vastaavaa hommaillaan,väärästä paikasta !!!!! ? auttakaa :\
3414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pillupierut on ihan normaali juttu!

Äänestä
  • kiitos teille kovasti (:

    Äänestä

Ihan on normaalia, joskus ilmaa saattaa mennä sinne sisälle, ja kun se tulee ulos, kuuluu sellainen pierun tapainen ääni. Että ei tartte huolestua, eipä ole mistään vakavammasta kyse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


^^^^ kirjoitti:

onko normaalia että minulla tulee vähän niinku pieruja (jotain ilmajuttuja),kun poikakaverini sormittaa minua tai muuta vastaavaa hommaillaan,väärästä paikasta !!!!! ? auttakaa :\

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu