Tästä on tullut autiomaa, jossa trollit mellastavat. Kaikki entiset kirjoittajat ovat lähteneet pois. Tätäkö s24 haki uudistuksellaan?
Onko täällä enää muita kuin trolleja?
muutostuli
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Uskovaiset trollit ovat niitä pahimpia. Sekaantuu muihinkin palstoihin.
Kaikki vähänkin viisaammat ovat viettämässä oikeata elämää kuin vääntämässä kättä taipumattomien ja asiaa etenettömien uskovien kanssa.
Tämä keskustelufoorumi ei taida tuottaa rahaa siinä määrin kuin S24:n naittamis- ja prostituutio-osasto.
Ja se vähäkin rahantulo loppuisi jos tämä pidettäisiin aidosti moderoituna. Tällainen kaatopaikka on parempi vaihtoehto Allerille.
Näin se on. Vain kirjoittajien laaja boikotti saisi asiaan parannusta. Jos sellaiseen lähtisi yllyttämään, voisi banni napsahtaa melko äkkiä.
Palautetta voi antaa. Ylläpidolla on oma sivunsa, joka tosin on hyvin pilotettu, ei löydy palstalistauksista. Vaan tuskinpa nuo välittävät mistään mitä tuonne kirjoittaa.
http://keskustelu.suomi24.fi/suomi24
Kirkonmenojen aikoihin on aina palstalla rauhallisempaa, koska "laumat" on jälleen tankattavana "raketeissaan" henkisen ravinnon lisäämiseksi.
On täällä muitakin. Esimerkiksi minä, multinikki, olen vielä täällä.
Vakkarikirjoittajat ovat ehkä tulleet uskoon ja siirtyneet keskustelemaan muille palstoille.
No tuota nyt et usko itsekään.
Kyllä tässä kuussa on tullut ihan mielenkiintoisia keskusteluja ateismi palstalla. Varsinkin kristinuskoa on kritisoita kunnolla.
No näin. Meidän kirjoitustaitoisten mielipide voi olla hiukan toinen.