Ikävää ettei lapsilla ole lapsuutta nykymaailmassa

Jyrrisss

Kun lapsille opetetaan pienestä pitäen että homous on luonnollista ja jokainen on vähintäänkin vähän homo, niin lapsilta jää luonnollinen elämä, siis se korkealaaatuinen moraalisesti oivallinen elämäntapa näkemättä ja he häiriintyvät ja heistä tuleekin sitten ties mitä evokkipervoja jotka ovat sitten kasvattamassa itsaritilastoja.

Ja tästä se alkaa uusi luku lastemme aivopesemisessä. Näitä olioita ei ole luonnossa havaittu muutoin kuin selvien epämuodostumien kautta. Normielämässä kauniilla naisella ei ole piliä eikä nuorrella miehellä ole muita tissejä kuin silikoneja.

Hit and miss, tästä alkaa siis uusi luku moraalittomuuden aivopesun historiassa. En viitsi edes linkittä tuonne Ylenanettavalle sivustolle.

11

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Että tällainen pilailuavaus tällä kertaa.

    • Alkaa hiukkasen ihmetyttämään sinun pakkomielteisyytesi homouteen. Olet samaa luokkaa kuin SamiA, paitsi että teet itse avauksia asiassa. Tosi Sami alentuu tekopyhästi kynnysmatoksi kun sinulla on päinvastainen harhakuva, eli luulet olevasi kaikkien muiden yläpuolella.

      Kun kerran molemmat ollaan palstan vakiokalustoa, niin avaisitko asiaa hiukkasen?

    • Jyrrisss

      Kreationismin Jeesus, salii homouden ja loi sen omaksi kuvakseen. Jeesuksen horosta takapäästäfuskaa kaasua - ilmiön taustalla voisivat olla metaanipäästöt, joita vapautuu hostelun löysyttämästä peräaukosta..

    • ärtynyt

      Älä höpötä paskaa.Lapsilta menee lapsuus siinä jos eivät saa käydä koulua ja opiskella.

    • Reddington

      Olisi suotavaa että uskovaiset jättäisivät lapset rauhaan.

    • 5estgrdfddsgdfg

      Eiköhän se lasten lapsuus mene kun jyrin aatekaverit käyttävät heitä hyväksi.

      • Se ei ole pilailija-jyrbästä vakavaa, vaan vain Uuteen Maahan matkustamisen vähäinen sivujuonne. Pääasia että lapsi voi päästä taputtelemaan ruohoa mutustelevaa leijonaa, vaikka sitten pimpsa jehovaukon suoritteista revenneenä.


    • Onko elämäsi tarkoitus todellakin jankata tyhjänpäiväisyyksiä S24:ssa päivät pääksytysten?

      • jooppajoo

        Jyrbäle haaskaa taas vanhuutensa paskanjauhamiseen. Jos Jyrbällä on jotain muuta elämää, niin palstakäyttäytymisen perusteella ei sekään kovin hääviä ole - ympärillä oleville ihmisille.


    • Jyrbällä tuo lapsuus jatkuu vaan. Juttelee mielikuvitusystävän kanssa mukavia vaaleanpunaisessa pumpulissa. Ettei vaan älyä jossain vaiheessa tykkäävänsä jessestä myös sillai.

    • Taikauskonnoton

      Homous on luonnollista, koska sitä esiintyy usein luonnossakin.
      Uskonnollisuus on luonnotonta, sillä sitä ei esiinny kuin luonnottomissa kulttuureissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      441
      2848
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      102
      2102
    3. 167
      1672
    4. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      92
      1574
    5. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1546
    6. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      459
      1258
    7. Olen varattu

      Kihloissa ja menemme naimisiin. Anteeksi💔
      Ikävä
      147
      1114
    8. Vastuunkantoa

      Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu
      Ähtäri
      52
      1100
    9. Ruohonpolttoa Suomussalmella

      Poikaporukka oli kuullut että ruohonpoltto on muotia, joten Kirkkopuistossa oli tekoruohoa poltettu. Ketkä liene asialla
      Suomussalmi
      44
      962
    10. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      942
    Aihe