Teuvo:Äänestin Väyrystä

Tämä näky tuli minulle yöllä klo 04.25 Herra käski äänestää häntä.Me vanhat lestat pidämme yhtä,saadaan Suomi nousuun.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös Väyrynen ollut ehdolla Lapin vaalipiirissä?

Äänestä

Minä puolestani äänestin paavin miestä, Timoa. Ilman tosin yöllistä näkyä.

Äänestä

Teuvo ei väyrysiä äänestä, sillä hän on riistoporvari joka äänestää kokoomusta.

Äänestä
  • Mikäli sulla on talous päin peetä, niin eipä syytä huoleen, ryhdy porvariksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TeuvoPaavo kirjoitti:

Tämä näky tuli minulle yöllä klo 04.25 Herra käski äänestää häntä.Me vanhat lestat pidämme yhtä,saadaan Suomi nousuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu