Apua, miten aikuinen nainen saa seksiä?

Aanskuliini

Olen tilanteessa että haluaisin koko ajan seksiä, ja käy tilapäinenkin pelkän seksin halun vuoksi eikä tarvi liittyä mitään suuria tunteita tai seurustelupakkoa. Vain sen takia kun olisi niin kiva olla miehen kanssa. Mutta on todella vaikea löytää miestä joka ajattelisi samoin. Olen mielestäni kivan näköinen hyvässä kunnossa oleva 60 v nainen. Olenko liian vanha ja olisiko jo syytä unohtaa koko juttun? Minusta olen paremman näköinen kuin vaikka 10 vuotta sitten onnettomassa avioliitossa ollessani. Tuolloin halusin hyvin harvoin seksiä ja olin haluton. Erottuani olen saanut kyllä mahdollisuuksia mutta ne ovat olleet joskus noloja koska ikäiseni miehet eivät aina kykene. Nyt en ole ollut pitkään aikaan koska on vaikea löytää ketään. Mistä niitä halukkaita edes löytyy. Yhdenillan humalassa tapahtuviin juttuihin en lähde. On jotenkin vaikea puhua tästä aiheesta edes hyvien naisystävien kanssa. Kun tuntuu ettei pelkkää seksiä ole sopivaa haluta. En halua vaikuttaa päällekäyvältä tyrkyltä joten olen aika arka lähestymään ketään vaikka mielessä liikkuu vaikka kuinka himokkaita ajatuksia.

13

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pami

      Terve vaan Anaskuliini,täällä toinen samassa tilanteessa.Hyvä seksi olisi ihanaa ja tässä iässä osaisi jo antaa nautiskellen.Vinkkejä?

    • Satakunta
    • Onko kummallakaan profiilia suomi24 treffi palstalla ?
      Voitte kirjoittaa myös mulle sp.
      [email protected]

    • Aatamina
    • laita viestii

    • comeon

      Hyvä A,osuit ilmeisesti tärkeään juttuun ja kirjoitit hyvin.
      Tässä jo toinen "kanssasisko".Minussa ja ulkonäössäni ei mitään vikaa,mutta pelkän iloisen seksin haku ei oikein tunnu sopivan tämän ikäiselle.En myöskään voi kenenkään kanssa asiasta puhua,monilla ystävillä ne eroottiset ajat ovat jo ohi.
      Minä niin haluaisin:):)

    • Minulla on profiili suomi24 treffi sivulla ja minulle voi laittaa viestiä [email protected] niin sovitaan tapaamisesta ja katsotaan toisiaan silmiin...

    • No hitto jos poijaatkin talkoisiin ryhtyy ni minä kanssa,jos rauman suunnalla olis mukavalle aikuiselle kundille käyttöä niin laitappa meiliä.
      [email protected]

    • etpetysaat

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      50
      2622
    2. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      70
      2221
    3. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      3
      1621
    4. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      49
      1086
    5. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      49
      937
    6. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      278
      921
    7. Mikä on kaunein naisennimi jonka tiedätte?

      Kotimainen tai ulkomainen.
      Sinkut
      66
      796
    8. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      14
      774
    9. Ikävä edelleen sinua

      Tänään tunnen sen vahvasti. Kaipaan sinua elämääni. En haluaisi heittää hukkaan sitä mitä meillä oli, mutta ollaan aja
      Ikävä
      19
      739
    10. Sekaisin ihastuksesta

      Oletko mennyt joskus sekaisin ihastuksesta? Miten se on näkynyt, tuntunut tai saanut sinut käyttäytymään? Onko jotain, m
      Ikävä
      54
      731
    Aihe