Olen tilanteessa että haluaisin koko ajan seksiä, ja käy tilapäinenkin pelkän seksin halun vuoksi eikä tarvi liittyä mitään suuria tunteita tai seurustelupakkoa. Vain sen takia kun olisi niin kiva olla miehen kanssa. Mutta on todella vaikea löytää miestä joka ajattelisi samoin. Olen mielestäni kivan näköinen hyvässä kunnossa oleva 60 v nainen. Olenko liian vanha ja olisiko jo syytä unohtaa koko juttun? Minusta olen paremman näköinen kuin vaikka 10 vuotta sitten onnettomassa avioliitossa ollessani. Tuolloin halusin hyvin harvoin seksiä ja olin haluton. Erottuani olen saanut kyllä mahdollisuuksia mutta ne ovat olleet joskus noloja koska ikäiseni miehet eivät aina kykene. Nyt en ole ollut pitkään aikaan koska on vaikea löytää ketään. Mistä niitä halukkaita edes löytyy. Yhdenillan humalassa tapahtuviin juttuihin en lähde. On jotenkin vaikea puhua tästä aiheesta edes hyvien naisystävien kanssa. Kun tuntuu ettei pelkkää seksiä ole sopivaa haluta. En halua vaikuttaa päällekäyvältä tyrkyltä joten olen aika arka lähestymään ketään vaikka mielessä liikkuu vaikka kuinka himokkaita ajatuksia.
Apua, miten aikuinen nainen saa seksiä?
13
<50
Vastaukset
laitappa viestiä [email protected]
- pami
Terve vaan Anaskuliini,täällä toinen samassa tilanteessa.Hyvä seksi olisi ihanaa ja tässä iässä osaisi jo antaa nautiskellen.Vinkkejä?
- Satakunta
[email protected] jos kiinnostaa meno
Onko kummallakaan profiilia suomi24 treffi palstalla ?
Voitte kirjoittaa myös mulle sp.
[email protected]- Aatamina
[email protected] ja saat kyrpää..
[email protected] ja ei tarvi kärsiä puutetta 09 alue kohtuullinen ajomatka.
laita viestii
Pistäpä viestiä [email protected] niin jutellaan lisää...
- comeon
Hyvä A,osuit ilmeisesti tärkeään juttuun ja kirjoitit hyvin.
Tässä jo toinen "kanssasisko".Minussa ja ulkonäössäni ei mitään vikaa,mutta pelkän iloisen seksin haku ei oikein tunnu sopivan tämän ikäiselle.En myöskään voi kenenkään kanssa asiasta puhua,monilla ystävillä ne eroottiset ajat ovat jo ohi.
Minä niin haluaisin:):) Minulla on profiili suomi24 treffi sivulla ja minulle voi laittaa viestiä [email protected] niin sovitaan tapaamisesta ja katsotaan toisiaan silmiin...
No hitto jos poijaatkin talkoisiin ryhtyy ni minä kanssa,jos rauman suunnalla olis mukavalle aikuiselle kundille käyttöä niin laitappa meiliä.
[email protected]- etpetysaat
multa saat apua kokeneelta mieheltä [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061