Eva aloittaa Akin tyttö-ringissä

EvanPitääPanna

Muija on niin rahalle ahne ,että hyväksyi rosvo-Nikkisen tarjouksen alkaa huoraksi Nikkiselle.Ensimmäinen keikka onkin hotelli tornissa ,jossa lahtari-siat painavat akkaa takaapäin porukalla konjakki-päissään ,lihavat porvari-siat sammuvat välillä Evan selän päälle ,mutta ralli jatkuu ja niin saa Eva talvitakki-rahat kersalleen ja kaikki on taas friikkilässä hyvin ?

2

70

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LauraBirniä

      OHO pipopää repäisee ?

    • Evajakorasia

      Mussuttava ja sössöttävä reppana-Eva aloittaa Akin tyttö-ringissä pipo päässä ja pelkissä stringeissä käärii massia hotellissa urakalla ja perse saa paljon kiitosta, sillä onhan se tosi tiukka!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      139
      3095
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      8
      1686
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      222
      1374
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1191
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1171
    6. 37
      1051
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1032
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      987
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      964
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      38
      918
    Aihe