Kello on jo yli seitsemän

Missä viipyy valtakunnanvalittaja Late Lapista alias toivoturusta?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Päävalittaja jo ilmoittautuikin, eli sinä.

Äänestä

No emme kaipaa lapin Somalin typeriä aivopieruja palstalle ilmaa pilaamaan, on se sellainen sontaläjä. Parempi vaan kun pitävät sen Oulun piirillä vaan.

Äänestä

Se ei ole vielä ehtinyt tänne valittamaan. Valittaminen on kesken vielä muissa osoitteissa ja tulee kun ehtii.

Äänestä
  • Paliskuntien palstoilla se jo haisee, siis todella paskalle.

    Äänestä

  • Huomasihan sen sonnanhajusta että lapin Somali pesiytyi palstalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä.kummaa kirjoitti:

Missä viipyy valtakunnanvalittaja Late Lapista alias toivoturusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu