Rasisti-Krista: "En se minä ollut!"

Krista Kosonen Ylellä: ”En sanonut, että kaikki perussuomalaisten äänestäjät ovat rasisteja”

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1429840765373.html

Seli seli!

Lumpun tuotanto boikottiin!
1368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

määrärahoja on myös leikattava kovalla kädellä.

Äänestä
  • Ja Rosenbergille potkut, muuten seuraava kulttuurisukupolvi on vielä sekopäisempi kuin nykyinen.

    Äänestä

YT-neuvottelut taideväelle ja heti.

Äänestä

Enkä minä ole sanonut että kaikki naisnäyttelijät etenevät urallaan reittä pitkin. Varmasti on sellaisiakin, jopa enemmistö, jotka eivät päästä ohjaajaa hameensa alle. Toki jos antaa voi hetkellisesti hyötyä, mutta ei pitkän päälle.

Äänestä
  • hyvä ja asiaan kuuluva huomio?

    Äänestä

  • Stupid is strong with this one...

    Äänestä

Suksi sinä siitä hevonvittuun viisastelemaan ja kopioimaan typeriä linkkejäsi avauksiin, IDIOOTTI!!!!

Äänestä
  • UIJUIJUI kun hesalaista punaviininlipittäjälesbo"taiteilijaa" vituttaa!
    Etkö ole saanut vittua tarpeeksi tänään?

    Äänestä

Rasisti-Krista:
Selvennän aikaisempia puheitani joita on vääristelty:
Olen siis rasisti VAIN suomalaisia kohtaan.

Äänestä

Mitä rotua Krista on ja mitenkä perussuomalaisten jäsenkirjan saaminen on rotua???

Juuri tällaisten tyhmyyksien takia älykkäät ihmiset kiertävät teidät kaukaa.

"Lumpun tuotanto boikottiin!"

Kuinka monta hänen tuotantoaan olet edes käynyt katsomassa? Boikotointi edellyttää että olet käyttänyt hänen tuotteittaan tms.

Äänestä

Tota... ei se kyllä niin sanonutkaan tai jos sanoi niin laittakaa linkki... mutta mitä väliä sillä enää on. Tärkeintä on persuvaahto netissä.

Äänestä

Se näissä kulissiliittolesboissa on tunnusomaista, että kun pataan tulee, huudetaan kovaan ääneen "en se minä ollut".

Otetaan nyt esimerkiksi Limingan kirous Jyväskylälle eli kaupunginjohtajan kulissivaimo Susanna Huovinen: Vallassa ollessaan huusi kurkkusuorana persut sitä ja persut tätä.....nytkun depuliÄMMÄpuolue sai kunnolla kuokkaansa, tämä selittelijälepakko näyttelee niin heteroa sanoen "en hauku ketään".

Miten tuollaiset itseään täynnä olevat paskat pääsee päättämään yhteisistä asioista?????

Äänestä

Eiköhän tuokin eukko kaipaa vain kovaa melaa mekkoonsa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pöyristynyt kirjoitti:

Krista Kosonen Ylellä: ”En sanonut, että kaikki perussuomalaisten äänestäjät ovat rasisteja”

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1429840765373.html

Seli seli!

Lumpun tuotanto boikottiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu