Tuli taas hieman taukoa kirjoitteluun ja huomasin että olen todennäköisesti löytänyt SINUT!!! Millä saisit minut vakuuttumaan että olet etsimäni? Voitaisi vaihtaa keskustelu tänne hieman uudempiin jos vaikka suurin yleisökin harhautuisi paikalta. Toivoa saattaa... Mitä sulle kuuluu?
Huomio JANULINO !
"Hanks tyttö"
4356
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
joo täällä ollaan. risteilystä olen pikku hiljaa toipumassa ja paluu arkeen on koittanut. Töitä tehdään ja odotellaan joulua.
Itsekkin voisi käydä useammin netissä, mutta täytyy yrittää parantaa tapoja.
Oletko itse käynyt vielä risteilyillä? Aplaria napostelemassa ja salmiakkia mutustelemassa?
Itse teen sitä kotipuolessa, ja maistuu melkein yhtähyvälle kuin laivallakin.
Että tällai. t janulino
Toi suuri yleisö on itsellekkin pieni kiusa. Miten siitä voisi päästä eroon. Onko idiksiä?
Samanlaista se näyttää olevan arki siellä ja täällä. Töitä tehdään ja joulun vapaita odotellaan. Olitko sä silloin pariviikkoa sitten Romantikallakin seilailemassa? Vai onko pikkulinnut huijanneet minua? Kuinka se reissu meni? Meilläkin on yksi risteily suunnitteilla, tällä kertaa ihan kotiporukalla. Mutta ihan kiva päästä taas reissun päälle.
Toi on hyvä kysymys miten keskustelun sais siirrettyä täältä pois? Mietitään! Jos joku keksisi keinon!!!!
Luo itsellesi väliaikainen s-posti osoite.... anna se janulinolle.... käy siellä hetki keskustelua jotta olet varma että oikea henkilö vastaa sinulle.... kun olet varma anna hänelle oma numerosi ja jää odottamaan soittoa.... ja kun puhelin soi käy hakemassa jotain viilentävää koska janulino on todella kuuma kuuma mies... noin se lutviutuu :)
Janulinolle: hävittiin sit tän vuoden kaks vikaa sarja pelii äijän vika :)
HYTTIKAVERI
Ai... säkin olet taas löytänyt tiesi tänne...Taisit kertoa terveiset perille. Kiitos!
Tota samaa mäkin oon joskus ajatellut. Se olis varmaan yks keino saada keskustelut privaatimmaksi. Eipä vaan taas tiedä missä se kuuma kolli oikein luuraa? Niin...Voishan Janulinokin tietty luoda itselleen väliaikaisen s-posti osoitteen ja mä ehkä sit lähettelisin postia sinnepäin. Ja ajattelehan... Mitä aarteita sieltä postista saattaisi löytyäkkään? Ihan Janulinoa ajatellen!