Finlayson tuotteiden osto LOPPUI NYT!!!!

... koron ylimitoittajien piirit koittavat lopettaa sanan vapauden - niiltä jotka eivät kuulu tähän yhteen prosenttiin, joka omistaa puolet länsimaiden omaisuudesta - ja joita on tällä maapallolla yhteensä n. 13 miljoonaa!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taidat olla helvetin kateellinen, kun et itse ole yhtä etevä kuin älykkäät ja menestyvät juutalaiset :D

Äänestä
  • oelt vain typerä ruosalainen joka ei osaa "soumemleiltä" koska olet hurri

    Äänestä

  • Tekisivät se rehellisellä työllä eikä millään holoraha kusetuksilla.

    Äänestä

Kyllä, Finlayson on paska firma jonka tuotteita en enää osta !
Näin on näreet sanokoon hinttarit mitä tahansa.

Äänestä
  • Sama linja täällä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


finlayson_parempi kirjoitti:

... koron ylimitoittajien piirit koittavat lopettaa sanan vapauden - niiltä jotka eivät kuulu tähän yhteen prosenttiin, joka omistaa puolet länsimaiden omaisuudesta - ja joita on tällä maapallolla yhteensä n. 13 miljoonaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu