Onko persuhomot saatu jo poistettua palstalta?

Siltä vaikuttaa, koska "hullupersunauraja" on jo mykistynyt. No ehkäpä hän ei ollut kuin homo, joka oli muutenkin vaan vajaa typerys.
Samoin kuin palstan äärioikeistolainen "työkkäri" ... alias "lasten lahtari". Sillä hänkin olisi omien sanojensa mukaan tappanut kaikki "punaisten" lapsetkin omien rahojensa säästämiseksi.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

On muuten merkillepantavaa, että persuoikeiston piiristä kuuluu eniten väkivallan ihannointia. Ne haluaisivat likivoida suuria väestöryhmiä alkaen homoista. Yllättäen niiden jäsenet ovat itse tuomiolla väkivallasta.

Äänestä

hullupersunauraja on näköjään päässyt taas lomille suljetulta, kun hluuserijutut ovat taas alkaneet

Äänestä

Vielä on se yksi ja se sairain persuyksilö palstalla. No se ei pysty kertomaan muita kuin omia paskajuttujaan housut märkänä ... heheheh ...eehhehehhehe

Kaikkihan sille jo nauraa .... heheheh ... hhehehehe

Äänestä

Homopatsaitako persujen duunarijäsenet tilasivat äänestämällä persuja?
No sitä ainakin saivat.

Äänestä
  • "Hullunauraja" ainakin pissii pöksyynsä homopatsasinnossaan.

    Äänestä

Perussuomalainen puolue tai osa siitä on hirveän innostunut homoudesta. Soinikin paasaa koti-isänmaata kieltäessään homojen oikeuksia.
Palstan kaappihomo jatkanee homokaverin hakemista. Ei uskalla hakea sitä persupalstalta.

Äänestä

Kommareiden persufobia saa jo aivan kaoottisia piirteitä. Näyttää myös siltä, että persuasiassa kommarit panevat päänsä syvälle pensaaseen ja kieltäytyvät uskomasta, mistä persut ovat saaneet merkittävän osan kannatuksestaan. Sillä tosiasiahan on, että melkoinen osa persuja äänestäneistä on aikaisemmin äänestänyt vasemmistopuolueita. Ilkkumisen ja veetuilun sijaan komut voisivat kysyä itseltään, missä on menty vikaan, kun äänestäjät kaikkoavat. Joku Keski-Suomi on hyvä esimerkki - esim. Äänekoskella demarit menettivät runsaasti ääniä persuille, sama taisi käydä Suolahdella. Kommareiden osuudet olivat virhemarginaalissa, joten ei niistä sen enempää. Sitähän kommunismi on - joko virhemarginaalia tai geenivirhettä.

Äänestä
  • Geenivirheitä löytyy varmasti noista SMP:n ja Liberaalien huonoimpien ainesten sisäsiittoisista tuloksista: Persuista.

    Eihän tämän palstan tekstejä kukaan ota niin vakavasti.
    Täällä esimerkiksi "hullupersunauraja" kirjoittelee ihan mitä tahansa saastaa. Mikään järkipuhe ei sen nuppiin enää mene. Eli silloin pitää vaan alistua samalle tasolle vajakin kanssa... mutta sivistyneemmin tietysti.

    Äänestä

  • naurajan geenivirheet on kaikki osuneet päänuppiin ... hehehhe heheheh

    Äänestä

Tom of Finland - patsaskiimaiset persupojut yrittävät edelleen saada täältä kannattajia hankkeelleen. Turha toivo. Persupalstallakin jo vanhemmat persut katsovat kieroon näitä sairaita jäseniään. Kuten "hullunauraja".

Äänestä
  • Minä rakastan perversioita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homopersujen_kato kirjoitti:

Siltä vaikuttaa, koska "hullupersunauraja" on jo mykistynyt. No ehkäpä hän ei ollut kuin homo, joka oli muutenkin vaan vajaa typerys.
Samoin kuin palstan äärioikeistolainen "työkkäri" ... alias "lasten lahtari". Sillä hänkin olisi omien sanojensa mukaan tappanut kaikki "punaisten" lapsetkin omien rahojensa säästämiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu