Hän ei juokkaan

Verratkaa kylmiksen kaljatölkkien asentoa eri videoissa. Ne ovat täysin samassa asennossa siinä tiskipöydällä vaikka olisi kulunut puoli vuotta aikaa. Asunto on varmasti myös valeasunto jossa hän vain käy huoltamassa etätietokonettaan.
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Parempata suomia olisi kirjutta > hen ei juo <

Äänestä

kylmistä ei ole oikeasti olemassa. Kyseessä on täysin keksitty satuhahmo.

Äänestä
  • Hänhän puhui joskus siriuslaisista joten olisin kysnyt häneltä mielipidettä illuminatiin. Erehdyin tykkäämään stigistä, kun sitten näin nuo kommentit joissa varoitellaan
    https://www.youtube.com/watch?v=IdtCMqHD8kA

    Äänestä

Kotko on todellinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


intuitiota kirjoitti:

Verratkaa kylmiksen kaljatölkkien asentoa eri videoissa. Ne ovat täysin samassa asennossa siinä tiskipöydällä vaikka olisi kulunut puoli vuotta aikaa. Asunto on varmasti myös valeasunto jossa hän vain käy huoltamassa etätietokonettaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu