Hesarin naurettavat trollit

Katsokaapa "lukijoiden" kommentteja Hesarin Eroa Armeijasta-artikkelin alla. Onko missään koskaan ollut ilmiselvempiä paljattujen trollien kirjoituksia?

Todella naurettavan alhaisella tasolla nämä Washingtonin trollien mekaaniset kyhäilyt.

Olen nauranut koko päivän.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nato-Hesaria ei viitsi lukea.

Äänestä

Jänikset ja pelkuri rusakkot ammutaan karkureita kun Sotalait on voimassa.

Äänestä
  • Ammu itseäsi päähän Nato-koira!Ei kukaan hölmö lähde sotimaan USAN puolesta.Suomea ei uhkaa kukaan ellei Nato-Niinistö ja Stubb suhmuroi" taas naton kanssa jotain salasopimuksia Naton kanssa.Toivottavasti moni fiksu heittää nuo nato kutsukirjeet roskiin sotilaspassin ohella.

    Äänestä

Eikä geenimanipulaatiota ja MonSATANIA kehuvaan artikkeliinkaan satele kuin gm-ylistystä kommentteihin ja niihin kymmenittäin peukutuksia alta aikayksikön.

NATOn sotahaukkojen käskyvallan alle syömään jenkkiläistä geenimoskaa, ja se TTIP on parasta ikinä - tähähän suomalaiset haluavat, ainakin jos Hysäriä on uskominen...

Äänestä

Isäntämaasopimuksesta vaietaan siinä missä Anneli Auerin vapauttavasta tuomiostakin. Onko siinä jokin yhteys?

Äänestä
  • Oletko sitä mieltä että KO on pelkkä käräjäoikeiden automaattitoistaja?

    Äänestä

Minä nauran sinunlaisille, jotka koittaa myydä paskapaperia näin. 15 vuoteen en ole edes pyyhkinyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hallaoja kirjoitti:

Katsokaapa "lukijoiden" kommentteja Hesarin Eroa Armeijasta-artikkelin alla. Onko missään koskaan ollut ilmiselvempiä paljattujen trollien kirjoituksia?

Todella naurettavan alhaisella tasolla nämä Washingtonin trollien mekaaniset kyhäilyt.

Olen nauranut koko päivän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu