Venäjän Yön Susien alaosasto Helsinkiin

Suomalaisten motoristien on syytä olla hereillä ja aktiivisia, että Venäjän Yön Sudet -moottoripyöräkerho perustaisi alaosaston Helsinkiin, sillä Yön Sudet perustaa alaosastot Berliiniin ja Varsovaan.
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Miksi pitäisi?

Miksi Suomessa PITÄISI olla Yön Susien alaosaston Helsingissä? Meillähän on puolirikollisia moottoripyöräkerhoja riittävästi iulman heiutäkin!

Äänestä
  • Ei sulle kannata vastata everstiluutnantti. Koita vain pysyä Corollallasi tiellä.

    Äänestä

Everstiluutnantin kaltaiset ihmisvihaajat, kierot kateelliset selkäänpuukottajat eivät kuulu motoristeihin. Sen takia se ei ymmärrä moottoripyöräilystä mitään.

Äänestä
  • En ole evl enkä omista Corollaa! Sen kuiternkin tiedän, ettei Suomessa kaipaa tänne rikollista venäläistä motoristijärjestöä muut kuin kourallinen Tiltuja! Ja he taas eivät osaa ajaa edes mopolla!

    Äänestä

  • TiltutAvuttomia kirjoitti:

    En ole evl enkä omista Corollaa! Sen kuiternkin tiedän, ettei Suomessa kaipaa tänne rikollista venäläistä motoristijärjestöä muut kuin kourallinen Tiltuja! Ja he taas eivät osaa ajaa edes mopolla!

    Onpa natotiltulla huono itsetunto ku ei osaa edes mopolla ajaa...

    Äänestä

  • Kukaan täysipäinen ei aja mopolla. Mopolla ajavat vähän yksinkertaiset sekä vammaiset, jotka eivät joko saa ajokorttia tai joille virkaholhooja ei hanki autoa.

    Äänestä

Helsingin kaupunki voisi luovuttaa kerhotilat, ja jos kokoomus-Nato-vetoinen Helsinki ei luovuta niin sitten joku yksityinen taho, tunnettu yritys.

Äänestä
  • Suomalaiset on köyhiä, Gazprom ostaa jonkun kartanon motoristeille.

    Äänestä

  • Poliisivankila olisi sopiva paikka heille odotellessa kyytiä Vaalimaalle ja käännytettäväksi.

    Äänestä

Itätrollien ihannoimaa roskasakkia kaikki yönsudet. Samaa roskasakkia kuin itätrollitkin. No, ei tarvitse olla huolissaan. Aika hoitaa yönsudet ja muutkin.

Äänestä

Kyllä tänne keskivartalolihavia keskioluesta pitäviä 5-kymppisiä mopopoikia mahtuu. Antaa tulla vaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MotoristiYstävyyttä kirjoitti:

Suomalaisten motoristien on syytä olla hereillä ja aktiivisia, että Venäjän Yön Sudet -moottoripyöräkerho perustaisi alaosaston Helsinkiin, sillä Yön Sudet perustaa alaosastot Berliiniin ja Varsovaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu