Lapsiprostituutiorinkiä tutkinut toimittaja löytyi mestattuna
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015052119731535_ul.shtml
Tuossahan on käynyt selvästi niin että jyrbäläiset MTKn kannattajat ovat huomanneet olevansa lähellä paljastumista. Ja sitten ovat tappaneet toimittajan.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015052119731535_ul.shtml
Tuossahan on käynyt selvästi niin että jyrbäläiset MTKn kannattajat ovat huomanneet olevansa lähellä paljastumista. Ja sitten ovat tappaneet toimittajan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No tietysti. Koska homous tarttuu ja nämä lapsiraiskaajat on tartutettu pienenä, niin pakkohan heidän on saada jatkaa perintöä tyhmien toimittajien estämättä.
Paitsi että kyse oli tietenkin lähinnä tytöistä, mikä vähäinen pikkuseikka tulkoon mainituksi.
Jyrbän jehovamaailmassa varmaan homoäijät ovat hyvinkin innokkaita pikkutyttöjen raiskaajia, mutta täällä reaalisen realistisessa reaalitodellisuudessa eivät niinkään.
>nämä lapsiraiskaajat
Hehe, tyhmin, eiköhän ne raiskaajat kuitenkin olleet aikuisia eivätkä lapsia.:D
Kyllä lapsipornoringeissä on paljon myös poikalapsia.
Mutta tosiaan, "homous" voi kyllä "tarttua" sitäkin kautta, että monet raiskatuista tytöistä eivät aikuisinakaan pysty luomaan luottamuksellista suhdetta miehiin, toisiin naisiin kyllä.
>Kyllä lapsipornoringeissä on paljon myös poikalapsia.
En väittänytkään ettei olisi, mutta tyttöjä on enemmän. Jyrbän houreissahan kyse on ainakin ylle panemansa viestin mukaan yksin pojista.
No jyrbän mielestä homo on aina raiskaaja ja raiskaaja on aina homo, sekä pedofiili on aina homo ja homo on pedofiili.
Mun mielestäni kreationisti on aina tyhmä.
>Mun mielestäni kreationisti on aina tyhmä.
Njoo. Kreationismille on etsitty tieteellisiä todisteita nyt 90 vuotta löytämättä ainuttakaan edes auttavasti pitävää, joten aika vaikeaa on siihen uskovaa mennä tuolta pohjalta viisaaksikaan sanomaan.
Tietysti joku pimennossa elänyt kreationismiin kasvatettu voi olla muutakin kuin määritelmällisesti tyhmä. Tietämätön hän silti ainakin on.
Millä perusteella sanot, ettei kreationismille ole olemassa tieteellisiä todisteita? Toisinsanoen, mikä on koulutuksesi asian tiimoilta?
Ei mene noin, Sepis hyvä. Tieteen tulosten ja päätelmien kiistämiseen esimerkiksi sinun tavallasi pitää tietysti olla vankka tieteellinen koulutus ja lisäksi mielenterveys tallella. Niiden hyväksymiseen taas ei vaadita mitään erityistä.
Esitäpä yksi kreationismin tieteellisesti hyväksytty todiste, jos väität että niitä on. Ihan vain yksi, ei oo paljon, eihän?
Tässä taas esimerkki kretardien oikeustajusta.