Katukuvan rikastamo

"YLEn ällöttävä kulttuurimarxistinen mädätys tulee korvista jo ulos!! Kenen puoleen voi kääntyä tästä aivopesusta?Alkaa riittämään meinaan." 卐

http://mvlehti.net/2015/05/24/yle-valehtelee-jalleen-edistaakseen-monikulttuurisuutta/
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On surullista kun tuntuu kanta Suomalaisena että ole omassa kotimaassa Syrjitty ja en ole ns mamujen/pakolaisten kassa tasa-arvoisessa asemassa vaa olen se heikompi vaikka heidän täällä olemisen maksan veroina pienestä eläkkeestä.

Äänestä

Aina vaan haukutaan rasistiksi, vaikka joudumme elättämään ja ottamaan vastaan maahanmuuttajien väkivallan ja raiskaukset valkoisia kohtaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


haisee kirjoitti:

"YLEn ällöttävä kulttuurimarxistinen mädätys tulee korvista jo ulos!! Kenen puoleen voi kääntyä tästä aivopesusta?Alkaa riittämään meinaan." 卐

http://mvlehti.net/2015/05/24/yle-valehtelee-jalleen-edistaakseen-monikulttuurisuutta/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu