Kankaanniemen juttu ei enää kiinnosta

kuin joitain Suomi24:llä roikkuvia tyhjäntoimittajia, joilla ei ole mitään järkevää tekemistä elämässään.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tästä on juuri kysymys
kankaanniemi on kokematon eikä ostanut panoa huorilta
silloin asia olisi hoidettu hiljaisuudessa

Siinähän tämä ongelma on kun hän ei ole pystynyt käymään uskovaisena miehenä huorissa

joille voi maksaa pari kertaa viikossa

eikä tarvi valvoa öitä kirjoittelemassa paskaa kaiken maailman ämmille

mutta Kankaanniemi on kokematon ja kömpelö panoasioissa

ja törkeä toimittajajoukko sai hänestä kiusaamisen koskee

KOSKA MEDIASSA ON KIRJOITELTU YLEN TAI MAIKKARIN TAI ILTALEHTIEN ÄMMIEN SEKSIFANTASIOISTA TAI ULKOMAILLA PANETTAMISESTA

esin. saksassa on naisille bordelleja jne.

Äänestä

Mitä ne maat ovatkaan jossa esim. toimittajaämmät käy panettamassa toyboyilla itseään???

Äänestä

Mr. Nussikka ei muistanut vanhaa sanontaa siintä, että ylpeys käy lankeemuksen edellä.
Tosin, onhan toi Kankis ollut vähän sellaisen piiloperverssin makuinen aina.

Äänestä

Aikaisemmin mietti Toimin naamalla ollutta vähän erikoista ilmettä, mutta nyt sitten selvis mitä sen takana ajateltiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin.on kirjoitti:

kuin joitain Suomi24:llä roikkuvia tyhjäntoimittajia, joilla ei ole mitään järkevää tekemistä elämässään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu