VASEMMISTO ROMAHTI LOPULLISESTI

KYLLÄ NYT ARHINMÄKEÄ JA RINNETTÄ VITUTTAA, TAITAA OLLA RYYPPYPUTKI KÄYNNISSÄ. SAMALLA PORVARIHALLITUS PISTÄÄ MAAN KUNTOON JA SIIVOAA SOSSUT KORTISTOON VIRASTOISTA LOISIMASTA!!!
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Ööh siis mitä ne sosiaaliviranomaiset on sulle tehneet? Mihin kortistoon heidät haluat, omaansa?

Äänestä
  • YKS BYROKRAATTINEN SOSIAALIDEMOKRAATTINEN BLÖSÖ-joka ei tee muuta,-kun istuu joutilaana jonninjoutavassa, ja täysin typerässä virassaan, ja pidät huolta siitä, että kansalaisiaVITUTTAA OIKEIN TOSISSAAN, ja samalla äänestät SUOMEN MAAN MYYMISTÄ VENÄLÄISILLE, ja homoja naimisiin-kun et niiden asioiden SEURAUKSISTA tajua hölökäsen pöläystäkään !!!

    MUTTA SINUSTA ON IHAN TAIVAALLISEN IHANAA,-KUN LEIKIT NIIN SUVAITSEVAISTA,-ETTÄPIRUKIN TAPUTTAA ATRAIMIAAN !

    Äänestä

  • Taas ryöpsähti asennevammaisuutta yli laidan. Pitäisit tuollaiset väitteet ominasi, et tiedä poliittisista mielipiteistäni mitään enkä antanut mitään syytä moiselle nimittelylle. Paljastit vain keskenkasvuisuutesi, enkä minä ainakaan tahtoisi että tuollaisella ajattelumallilla tehtäisiin ainuttakaan päätöstä tässä maassa saatika tämän maan valtionhallinnossa. Takasin peräkammariin.

    Äänestä

  • PUNIKEILLA ON NYT HUONOT AJAT, JOTKA EI TÄSTÄ PARANE. KYLLÄ HALLA VILJAA KORJAA, HAHHAHHAHAAA!!!

    Äänestä

  • SOSSUJENVIHOLLINEN kirjoitti:

    PUNIKEILLA ON NYT HUONOT AJAT, JOTKA EI TÄSTÄ PARANE. KYLLÄ HALLA VILJAA KORJAA, HAHHAHHAHAAA!!!

    Natsi hiljaa.

    Äänestä

  • voinevoinevoi kirjoitti:

    Natsi hiljaa.

    Punikki tarttuu natsikorttiin kui hukkuva oljenkorteen.

    Äänestä

  • muahhahhaa kirjoitti:

    Punikki tarttuu natsikorttiin kui hukkuva oljenkorteen.

    Hukkuu samanlailla kuten persujen maine?

    Äänestä

eiköhä tuo ryssä aate ole mennyttä

Äänestä
  • Fasismi alkaa olla joo vähän kulahtanutta.

    Äänestä

Punakat vasurit kännäävät suruunsa ja laulavat jansaivälistä muistellen kultaista menneisyyttä, hahahaha!

Äänestä

Sosialismi nousee.
Vielä tulee aika, että vakuutusyhtiöt, pankit, apteekit, yksoityislääkärit ja tuotantolaitokset otetaan yhteiskunnan haltuun.
Maahan tullaan perustamaan kansanterveystyön kuntayhtymiä ja tuomioistuimet muuttuvat kansantuomioistuimiksi.
Vielä tulee aika, että kodeissa ei pidetä piikoja vaan lapset viedään lastentarhoihin, joissa kaikki saavat saman rauhankasvatuksen. Yhteiskunta tarvitsee naisten työpanoksen, ei lapset.
Vielä tulee aika, että yksityisautoilu loppuu ja kaikki käyttävät joukkokulkuvälineitä. Bemarin omistajat eivät saa autoveroetua ja bensakin loppuu maailmasta. Vielä tullaan näkemään, että busseilla on etuajo-oikeus pysäkiltä lähtiessä, kyllä 50 ei tarvitse odottaa, että joku menee ennen heitä. Bussien nopeus tullaan nostamaan saunapoluillakin 100 kmh, koska jo nykyisin ne ajavat niin lujaa, kertoi lihanleikkaaja Luttinen ( sdp ).
Yksityisautot varataan vain yhteiskunnallisesti merkittävässä virassa oleville.

Äänestä
  • OLET YHEISKUNNALLISESTI MERKITTÄVÄ LOINEN!!

    Äänestä

  • Sinä olet varmaan sosialistieliittiä, joka tulet olemaan sosialistisessa paratiisissa yhteiskunnallisesti vaikuttavassa asemassa. Sosialismissa toiset vaan ovat tasa-arvoisempia kuin toiset.

    Äänestä

  • Ja ajelet yksityisautolla. "Työn orjat sorron yöstä nouskaa".

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SOSSUJENVIHOLLINEN kirjoitti:

KYLLÄ NYT ARHINMÄKEÄ JA RINNETTÄ VITUTTAA, TAITAA OLLA RYYPPYPUTKI KÄYNNISSÄ. SAMALLA PORVARIHALLITUS PISTÄÄ MAAN KUNTOON JA SIIVOAA SOSSUT KORTISTOON VIRASTOISTA LOISIMASTA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu