Nyt sitten uudet tuulet PAHALTAA puolueessa,kun kansalta on saatu kalasteltua ÄÄNET....tuskin menevät toista kertaa HALPAAN ?
Vastaukset 6
- TästähänVaroitettiin
Ei tarvitse mennäkään. Timo on jo eläkemiljoonansa haalinut ja Audin takapenkille päässyt. Et kai vain ottanut hänen myyntipuheitaan vakavissasi?
Riittävän moni otti Soinin sadut tosissaan. Nyt on säätiöllä jo sen verran kova pääoma koottuna, että Soini ja Vistbacka elävät herroiksi lopun elämänsä.
- Toivo_kutsuu
Toivo elää vieläkin pakkoruotsin poistamiseksi.
- rehellisyysArvoon
Kokoomusnuoret ainakin ajavat sitä asiaa. Ei siihen persuja tarvita. Ainakin Kokoomus tekee mitä sanoo, vaikka ei heidän politiikastaan pitäisikään. Sieltä sitä saa mitä tilaa.
rehellisyysArvoon kirjoitti:
Kokoomusnuoret ainakin ajavat sitä asiaa. Ei siihen persuja tarvita. Ainakin Kokoomus tekee mitä sanoo, vaikka ei heidän politiikastaan pitäisikään. Sieltä sitä saa mitä tilaa.
Harmi vain, että Kokoomus meni hallitukseen, joten ei saada vaihdettua puheenjohtajaa aivan helposti. Stubb ei ymmärrettävästi lämmennyt nuorten mielipiteelle ja miehittää koko ajan puolueen johtoa itselleen uskollisilla nöyristelijöillä.
- Annasmun-nauraa
rehellisyysArvoon kirjoitti:
Kokoomusnuoret ainakin ajavat sitä asiaa. Ei siihen persuja tarvita. Ainakin Kokoomus tekee mitä sanoo, vaikka ei heidän politiikastaan pitäisikään. Sieltä sitä saa mitä tilaa.
Hei oletko ihan tosissasi, älä nyt viitsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560