Nuorilla miehillä kehittymättömät aivot

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aikanaan tämä on huomattu jo ihan maalaisjärjellä, nyt siitä piti tehdä oikein yliopistotutkimus, hurraa!
Jokohan nyt saataisiin se 80-lätkä takaisin sinne ikkunaan?

Äänestä

Päinvastoin, ne jotka ottivat riskejä liikenteessä, olivat muita älykkäämpiä. Tyhmät noudattaa sokeasti sääntöjä, älykkäät osaa päätellä itse ja suhteessa ajettuihin kilometreihin, miehille sattuu vähemmän onnettomuuksia. Kännissä taas älykkäätkin tekee tyhmyyksiä ja naisille riittää pienikin känni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AutoPelle kirjoitti:

Nyt selvisi se miksi nuoret telovat itseään ja muita.

http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/hs-taman-vuoksi-nuoret-miehet-kaahaavat-kaksi-selkeaa-syyta/5148760

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu