Timo oli tiukkana hallitusneuvotteluissa

Soinin raja tuli vastaan siinä että ei suostunut käyttämään Hallituksen kokouksissa hametta , kaikki muu kuulemma kävi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No se oli oikein miehen teko! Kyllä meidän Timo on suoraselkäinen mies!

Äänestä

Mutta verkkosukat oli kuitenkin päällä varuuksi jos ei muuten ministerisalkkua olisi saanut.

Äänestä
  • Nyt lähtee kiertämään EU-maita samassa varustuksessa !!!

    Äänestä

  • Olisiko pantteriasento Sipilän ja Stubbin edessä tuottanut vielä paremman tuloksen hameen kansa? Tätä emme tule tietämään varmaan koskaan. Ilmeisesti lylleröä tyydyttävä tulos lohkesi näinkin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarkko21 kirjoitti:

Soinin raja tuli vastaan siinä että ei suostunut käyttämään Hallituksen kokouksissa hametta , kaikki muu kuulemma kävi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu